Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Jak uvidíte svého anděla

 

JAK UVIDÍTE SVÉHO STRÁŽNÉHO ANDĚLA SVÝM VNITŘNÍM ZRAKEM

     Udělejte si pohodlí, vyvarujte se šumů a postarejte se o to, abyste zůstali nerušeni. Nechejte si pro tuto meditaci alespoň 20 minut času. Poslouchejte svůj dech. Říkejte modlitbu, ve které oznámíte svůj záměr. Použijte svá vlastní slova, aby vaše modlitba měla osobní charakter. A tak to má být.

     Představte si překrásnou louku a pozorujte přírodu kolem sebe. Pozorujte květiny, poslouchejte zvuky, nasávejte vůně a zdržte se chvíli na této louce. Když vzhlédnete vzhůru, naleznete duhu. Položte se na louku a nechejte do svého těla vnikat barvy duhy. Doufejte v to, že k vám přicházejí správné barvy a podporují vás v ozdravném procesu. Když budete mít pocit "hotovo", vstaňte a vystupte na žebřík, který vás přivede ke špičce duhy. Lezte po žebříku vzhůru, tam na vás bude čekat váš anděl strážný.

     Svému andělu strážnému můžete položit všechny otázky. Spolehněte se na to, že nemusíte hledat odpověď, ale že odpověď přijde. Někdy je to jako "rada ohledně povolání". Ptejte se prostě tak dlouho, dokud nebudete spokojeni s odpovědí. Jestliže dáváte přednost obrazům před myšlenkami, poproste svého anděla strážného o obrazy.

     Na závěr se rozlučte se svým andělem strážným s vědomím, že ho pokaždé nad duhou naleznete.

 

Z knihy Jak nás milují andělé od Sabriny Fox

 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode