Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Technika E.T.volá domů

Zavři oči a představ si, že stojíš v nějaké krajině, která pro tebe představuje mír a dálku. Může to být nějaký vrchol, na němž stojíš a díváš se po krajině. A nebo pobřeží, takže se díváš na moře. Představuj si klid a mír, tak dlouho, dokud se nebudeš cítit v báječném bezpečí. A nebo ti pomůže, když se v duchu vrátíš k nějaké situaci, v níž jsi byl obzvlášť klidný a spokojený.

Když se takový pocit dostaví a ty se skutečně cítíš v příjemném bezpečí, začni si v dálce představovat závoje z mlhy, oddělující tě od duchovního světa. Pak vidíš, jak se ten závoj k tobě přibližuje a začínáš se těšit. Představuj si, že se blíží vlast tvé duše.

Když se závoj dostal až do tvé bezprostřední blízkosti, zadržíš ho a natáhneš ruku k pozdravu - rychle nebo pomalu, to záleží na tvém tempu - tvých duchovních vůdců z druhé strany. Buď si to můžeš jen představovat, nebo opravdu natáhni ruce a čekej.

Za pár okamžiků se něco stane - u každého něco jiného. Někoho přepadne tak silný pocit, že začne plakat. Jako kdyby si člověk celý život myslel, že je sám a najednou se cítí obklopený bytostmi, které jsou mu mnohem bližší a milejší, než všechno, co zatím znal. Jako kdyby zjistil, že v tomto okamžiku stojí jeho nejmilejší přátele přímo před ním. Jen s nimi začít mluvit. U jiných napoprvé jen mravenčí prsty nebo zteplají ruce. Nebo úplně něco jiného. Nech se překvapit. Čím bezstarostněji se při téhle hře chováš, tím je tento cvik úspěšnější.

Tento cvik můžeš dělat denně, ale jen pár minut. Protože čím křečovitěji se snažíš zadržet ten skvělý nový pocit, tím rychleji zmizí.

 

Obrázky na profil, obrázky na lide.cz


 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode