Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Vizualizace

Nejdříve si představte sami sebe jako malé dítě. Zahleďte se mu hluboko do očí. Uvidíte v nich touhu a uvědomíte si, že to dítě od vás chce jediné: LÁSKU. Vztáhněte tedy ruce a obejměte je. Něžně je pochovejte. Povězte mu, jak je máte rádi a jak se o ně staráte. Všechno na něm obdivujte. Řekněte mu, že je v pořádku, i když při učení chybuje. Slibte mu, že při něm budete stát v každé situaci. Pak si představte, jak se dítě zmenšuje, až je tak malé, že se vejde do vašeho srdce. Přijměte jej tam tak, abyste, kdykoli k němu skloníte hlavu, spatřili jeho obličej, jak se na vás dívá, a vy mu mohli projevit lásku.

Nyní si vybavte svou matku jako čtyř-pětileté dítě, vyděšenou, hledající lásku. Vezměte jí do náruče a dejte jí najevo, jak velmi jí milujete. Dejte jí najevo, že o ní máte zájem a že se na vás může kdykoliv spolehnout. Až se uklidní a bude se cítit v bezpečí, nechte jí zmenšit natolik, aby se vešla do vašeho srdce. Je tam s druhým malým dítětem. Oba je zahrňte láskou.

Pak si představte svého otce jako malého, vystrašeného chlapce. Po tvářích se mu kutálejí slzy a neví, kam se obrátit. Také jej vemte do náruče a uklidněte jej. Dejte mu pocit, že jej nesmírně milujete. Až mu oschnou slzy a bude klidný a spokojený, nechte jej zmenšit natolik, aby mohl vstoupit do vašeho srdce. Přijměte jej tam, aby si ony tři děti mohly projevovat hlubokou lásku a abyste je mohly všechny společně milovat.

 

Máte v srdci tolik lásky, že byste mohli vyléčit celou tuto planetu. Prozatím jí však použijte k tomu, aby léčila vás. Musíte pocítit, jak se vám v srdci rozlévá teplo, láska, něha. Nechte je, aby začaly měnit způsob, jakým myslíte a jednáte sami se sebou.

 

čerpáno z knihy "Miluj svůj život"

 

Obrázky na profil, obrázky na lide.cz

 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode