Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Andělé strážní

DIANA COOPER - SVĚTLA ANDĚLŮ

Kdyby každá matka, která se strachuje o své dítě, požádala anděla strážného svého dítěte, aby jej chránil, a pak se uvolnila a důvěřovala této ochraně, svět by se stal lehčím a bezpečnějším místem.
Většina rodičů si myslí, že se chovají správně, když se o své děti strachují. Ale to není pravda. strach je těžká a hutná negativní energie- vibrace. Když ji nasměrujeme silou ke svým milovaným dětem, které jsou na nás psychicky napojeni, vystavujeme své dítě nemoci, nebezpečí a negativním vlivům. Černý, těžký strach a energie starostí může způsobit to, že naše dítě onemocní.
Když ke svým dětem vysíláme lásku, léčivé a pozitivní myšlenky, obklopujeme je ochrannou silou plnou radosti. Jestliže k tomu navíc požádáme anděla strážného našeho dítěte, aby jeho či ji ochraňoval, otevře naše milující energie tomuto strážnému andělovi cestu, aby mohl se s dítětem blíže spojit.
Samozřejmě, že to můžeme udělat pro kohokoliv, ať už je to přítel , nebo někdo cizí. Láska je energie, která otevírá srdce těch druhých a my tuto milující energii směrujeme svými myšlenkami. Když pošleme ryzí paprsky lásky lidem, andělské síly se s nimi mohou spojit a začnou se dít zázraky. A ještě mocnější je, když dáme andělům pokyn, aby pomáhali.
Naslouchejte své intuici a posílejte lásku lidem ,kteří se ocitají v nouzi, v nebezpečí, kteří zažívají bolest, nebo smutek.
Když míjíte nemocnici, požádejte léčebné anděly, aby pomohli těm, kteří pomoc potřebují.
Andělé léčí také zvířata.
Když budete přemýšlet o oblasti válečného konfliktu, nezaměřujte svoji pozornost na to špatné, co se tam odehrává. Místo toho si představujte, jak do toho místa proniká světlo.
Každý z nás hraje na planetě Zemi nějakou úlohu. Můžete si myslet, že vaše troška nemůže nic změnit, ale když se to sečte s energií, kterou vysílají i ostatní, vytvoří to obrovskou vlnu světla, která může pomoci, která léči lidi i místo.
Posíláním světelných vln do myslí špatných lidí i vládců a vůdců, kteří povyšují svoji osobní sílu nad duchovní růst lidí, kterým vládnou, nastanou změny, které umožní návrat svobody.

zdroj  https://marieblankytna.blog.cz/
 

 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode