Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Nebeská láska

Modlím se za to, aby s mou knihou Nebeská láska vstoupilo na svět i více lásky. Nenapsala jsem tu knihu pro sebe, nebo abych vydělala peníze, napsala jsem ji proto, abych pomohla lidem všech věkových skupin a náboženství (i těm bez náboženství) po celém světě, aby pochopili, že JSOU ČISTÁ LÁSKA a že ať se v jejich životech stalo cokoliv, jsou stále čistá láska. Vy, stejně jako většina lidí, jste uzamkli mnoho této lásky v reakci na životní rány, ale MÁTE VOLBU A MŮŽETE UVOLNIT VÍCE TÉTO LÁSKY.

LÁSKA DOKÁŽE ZMĚNIT VÁŠ ŽIVOT, dává vám sebejistotu a víru, dělá z vás milejšího a ohleduplnějšího člověka, který si více uvědomuje, jak moc má rád lidi ve svém životě (i když nejsou, stejně jako vy, dokonalí). Když uvolníte více této lásky, stane se váš život i život lidí kolem vás šťastnějším a radostnějším.

Andělé mi říkají, že uvolnit více naší lásky je součást lidské evoluce a že teď nastal ten čas. Říkají mi, že když hodně z nás uvolní svou lásku, podaří se nám porazit zlo v našem světě a posunout se k těm nádherným budoucnostem, těm zábleskům nebe, které mi byly zjeveny.


NEBESKÁ LÁSKA JE NEJPROVÁVANĚJŠÍ KNIHA VE VELKÉ BRITÁNII (PODLE NOVIN SUNDAY TIMES) A TAKÉ NEJPRODÁVANĚJŠÍ KNIHOU V IRSKU (PODLE IRISH TIMES)!!!

Hluboce si vážím toho, že tolik z vás utratilo své těžce vydělané peníze za mou knihu Nebeská láska. Mockrát vám děkuju za to, že jste mi pomohli ji tak silně vyslat do světa.

Nejde o mě (proto jsem tak často stydlivá) nebo o prodejní čísla, jde o zvýšení povědomí o důležitosti lásky v našem světě. Uvolnit více lásky, kterou jsme v sobě uzamkli, je součást Božího plánu evoluce a nyní nastal ten správný čas. Naše životy by byly mnohem šťastnější a náš svět mnohem mírovější, kdyby si každý z nás uvědomil, že jsme děti Boha, že jsme čistá láska a že máme volbu a můžeme uvolnit více této lásky, kterou jsme uzamkli. Zkuste si to více uvědomovat a hledejte příležitosti, ve kterých můžete projevit laskavost a lásku vůči sobě, členům vaší rodiny, přátel, neznámým lidem, naší planetě nebo zvířatům, dětem, lidem, které moc nemusíte. Uvolněme vlnu lásky, která se prožene celým světem.

Posílám vám svoji lásku s požehnáním

Lorna

ÚRYVEK Z KNIHY NEBESKÁ LÁSKA

Je v nás velký potenciál milovat cizí lidi, ale častokrát se vědomě rozhodneme být bezcitní a zadržet lásku, kterou cítíme. Bojíme se, že nás to převálcuje; že když uvolníme svoje bariéry, bude nám na lidech příliš záležet a budeme cítit potřebu jednat. Někteří lidé se bojí, že nebude dost lásky pro všechny a že kvůli tomu se jejich láska vyčerpá.

Žádný nedostatek lásky není; lásky je hojně. Pravda je taková, že čím víc lásky věnujeme cizím lidem, tím více lásky budeme mít ve svém životě.

Stát se bezcitným je jiné než uzamknout lásku. Většinou se nerozhodneme, že svou lásku uzavřeme – prostě se to stane jako automatická reakce na věci, které se dějí kolem nás. Ale bezcitnost je na druhou stranu něco, co se můžeme rozhodnout zapnout nebo vypnout.

Když se rozhodneme být bezcitní, když učiníme vědomé rozhodnutí, že se nebudeme zapojovat, neovlivní to jenom lidi, kterým odmítneme pomoct; dotkne se to i nás a každého kolem nás.

Samozřejmě neříkám, že by lidé měli pomáhat každému, to není možné, ale občas se vás Bůh a andělé dotknou a dojmou vás, a probudí ve vás soucit, abyste pomohli někomu cizímu nebo podpořili nějakou věc. Chtěla bych vás požádat, aby když ucítíte toto nutkání pomoct, abyste pomohli, jakkoliv můžete, nehledě na to, jak malá pomoc to může být; může to být jenom se na někoho usmát místo toho, abyste se nechali přemoct, uzavřeli své srdce a stali se bezcitní.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

KNIHA NEBESKÁ LÁSKÁ VYCHÁZÍ :

SLOVENSKO  - ZÁŘÍ 2014

ČESKO -  PROSINEC 2014

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode