Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Svoboda zvaná láska

Můžeme být pravdivý pouze v tom, že budeme respektovat sami sebe a milovat sami sebe. Ale milovat lidství, kolektivně a individuálně se zjišťuje, že je těžké. Jak z toho vyplývá, projektujeme do světa naši nelásku k sobě, dokonce sebenenávist, duchovní rakovinu v nás. Vnitřní nádor se stává vnějším. Někteří z velice agresivních lidí nenávidí sami sebe a nemají k sobě žádnou úctu. Jestliže změníme naše myšlenky a postoje, vše se změní. Jestliže vyléčíme sami sebe, vyléčíme svět. Vědomí Vězeňských Dozorců toto vše ví. Pokud budou udržovat vnější chaos, tak vědí, že ten způsobí vnitřní chaos a konflikt v nás. Potom budeme vysílat myšlenkové vlny, energii, která reflektuje náš vnitřní stav nemoci a disharmonie a vytvoříme disharmonické prostředí pole Země. To vytvoří disharmonii planetární, která je nezbytná pro udržení vibračního vězení. Dogmatická náboženství jsou fantasticky efektivní po tisíce let jako palivo a exploze emocí jako je vina a strach a pocit bezcennosti. Povzbuzovali lidi k víře v Bibli a kněze, protože neměli důvěru sami v sebe a uvědomění, že mají právo a nekonečný dar tvořit svá vlastní rozhodnutí. Tak jako náboženství vznikala „další náboženství“ ve formě politiky, ekonomiky, vědy, bankovnictví……všem těm jsme dali právo určovat, co si máme myslet a jak se cítit. Byli jsme povzbuzováni odmítnout svůj vlastní nekonečný potenciál. Jsme „zrozenci hříchu“, nazýváni také „obyčejnými lidmi“, „děti ulice“ anebo jak politici rádi popisují „ děti, o které se musí postarat vyšší inteligence“.
Nejsme obyčejní lidé. Nejsme běžní lidé. Jsme nádherným vyjádřením jednoho vědomí, které je Tvoření. Každý aspekt je jedinečný, speciální a milovaný Zdrojem. Každý je na nekonečné cestě evoluce skrze zkušenost a všichni máme potenciál dělat cokoli a být čímkoli, čím chceme být.
Proces probuzení a odprogramování bude tvrdý a bude nás dusit, když půjdeme cestou přes naprogramované odpovědnosti jako je vina, strach a pocit méněcennosti. Každou vteřinu si bereme energii z okolního vesmíru z jiných úrovní našeho vlastního vědomí. Je to ve formě pocitů, intuice. Toto spojení energie je skrze základní čakru v genitální oblasti, odsud po hlavním páteřním kanálu do ostatních čaker. Odsud jsou atakována všechna těla – emoční, fyzické, mentální a duchovní. Jestliže energie plyne harmonicky, operujeme s plným intuitivním potenciálem, ale ten dosáhneme jen, když jsme v míru sami se sebou. Všechny emoce jako strach, vina a zlost ( odpor ) jsou energie. Jsou hluboce uloženy jako temné emoce, které nás žerou, zbavují uvolnění a jsou hlavní příčinou nemocí jako je rakovina a srdeční problémy. Blokují nebo zmenšují přírodní, mocný tok intuitivní energie, které nás potom míjí.
Tyto bloky energií si můžeme představit jako velké skály v rozlehlé tekoucí vodě, zpomalující tok a způsobující disharmonii jako čeří vířivka klidnou hladinu. Vibrační vězení je jako uzel negativní energie, který zadržuje proudění energií v této části vesmíru. Když se držíme viny a strachu, jsme odpojeni od naší pravdy, celistvosti a sami sebe. Ale když se na to podíváme pozorně, je to vše směšné a absurdní. Strach, vina a zlost jsou emoce, které nemusíme cítit. Jsou vytvářeny pro zamknutí nás do programu, který trvá a sílí celé generace.

z Knihy David Icke  -  A pravda tě má osvobodit

zdroj : https://probud.se/index.php/vesmir/david-icke

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode