Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Drunvalo Melchizedek

 

 

PRASTARÉ TAJEMSTVÍ KVĚTU ŽIVOTA

Drunvalo Melchizedek

 

 

Kdysi veškerý život v univerzu znal Květ života jako vzorec stvoření – geometrický tvar, který nás přivádí do fyzického bytí a vyvádí z něj. Pak jsme z velmi vysokého stavu vědomí upadli do temnoty a zapomněli na to, kým jsme byli. V této knize Drunvalo Melchizedek osvětluje mystéria příchodu lidských bytostí do života, proč se se světem děje to, co se děje, a obeznamuje nás s jemnými energiemi, které umožní našemu vědomí rozkvést do opravdové krásy.

 Nádherná kniha I. a II  (musela jsem je přečíst několikrát), ve které Drunvalo Melchizedek přináší světu svoji ohromnou vizi prostřednictvím programu Květ života a meditace Mer-Ka-Ba. Toto učení zahrnuje každou oblast lidského chápání, zkoumá vývoj lidstva od prastarých civilizací do současné doby a nabízí  srozumitelnost s ohledem na stav vědomí světa a informace o tom, co je zapotřebí k hladkému přechodu do 21. století.

 Drunvalo Melchizedek během posledních 25 let studoval u více než 70 duchovních učitelů. V roce 1971 se setkal s anděly a až doposud se  řídí jejich radami. Byli to andělé, kteří mu poskytli meditaci Mer-Ka-Ba. Tyto vědomosti vedou ke vstupu do světa na další dimenzionální  úrovni.

 

 

 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode