Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Sférický dech a vzpomínka na Mer-Ka-Bu

 

Nechť dýcháme jako slunce prozařující veškerý život.

 

A veškerý život nás pak obdaruje manou 

 

 

     Začnete tím, že si doma vyhradíte místo, které budete používat pouze pro tuto meditaci. Vytvořte si prostor, přes který nikdo nebude chodit nebo vás v něm rušit, třeba v rohu své ložnice. K nápomoci vám možná bude malý oltář se svíčkou a polštář na sezení. Vytvořte si z něj posvátné místo. Tady se naučíte  vytvořit Mer-Ka-Bu okolo svého těla a vytvoříte si vědomý kontakt s vaším vyšším já.

     Tuto meditaci provádějte každý den, dokud nepřijde čas, kdy se stanete člověkem vědomého dechu a při každém nádechu a výdechu si vzpomenete na své důvěrné spojení s Bohem.

     Před začátkem meditace si nejdříve sedněte a relaxujte. Jakákoliv poloha těla je přijatelná, ale lotosový sed nebo sed na židli je pro meditaci pravděpodobně nejlepší. Je to na vás. Nechte odplynout starosti uplynulého dne. Dýchejte rytmicky a povrchně jako když odpočíváte. Uvědomte si svůj dech a uvolnění svého těla. Až pocítíte, jak napětí pomalu mizí, soustřeďte se na svoji Kristovu čakru, která se nachází jeden centimetr nad hrudní kostí, a začněte otevírat svoje srdce. Pociťujte lásku. Pociťujte lásku k Bohu a k veškerému životu, ať se nachází kdekoliv. Nepřestávejte dýchat rytmicky (stejně při nádechu i výdechu) uvědomujte si svůj dech a pociťujte lásku pohybující se vaším duchem. Až v sobě bytostně pocítíte lásku, jste připraveni k podstoupení zkušenosti Mer-Ka-By. Tou měrou, jakou jste schopni pociťovat lásku, budete schopni pociťovati Mer-Ka-Bu.

 

CELKOVÝ POHLED NA MEDITACI

 

     Existuje celkem 17 dechů k dovršení meditace. Prvních šest dechů (1-6) slouží jednak k vyvážení polarit ve vašich elektrických okruzích a také k jejich vyčištění.

 

     Dalších sedm dechů (7-13), které jsou zcela rozdílné, slouží k opětovnému nastolení správného pránického toku vaším tělem a k obnově toho, čemu se říká sférický dech ve vašem těle.

 

     Čtrnáctý dech (14)  je unikátní. Mění rovnováhu pránické energie ve vašem těle z vědomí třetí dimenze do vědomí čtvrté dimenze.

 

     Poslední tři dechy (15-17) obnovují proti sobě rotující pole živoucí Mer-Ka-By uvnitř a okolo vašeho těla.

 

Přepsala jsem z knihy Prastaré tajemství květu života II. od D. Melchizedeka

 

 

 

 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode