Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Vyleč se sám

 

 

     Především existuje léčení sebe sama a léčení ostatních. Vždy začínejme sami sebou. Pokud se nedokážete vyléčit sami, jak pak skutečně můžete vyléčit ostatní? Začneme s vaším energetickým polem, vaší Mer-Ka-Bou.

     Co se týká dýchání a meditace Mer-Ka-Ba, domnívám se, že pokud provádíte dechová cvičení denně a necháte pránu proudit svým tělem, časem se uzdravíte. Avšak "časem" může být značně zkráceno s pochopením, že Mer-Ka-Ba je živá a reaguje pouze na vědomé záměry ducha uvnitř pole. Vzhledem k dokonalé vyváženosti mužské a ženské prány získané dýcháním při meditaci Mer-Ka-Ba, některé nemoci odejdou pouze díky dechu. Pocítíte rychle obrovskou změnu u některých zdravotních problémů, ale ne u všech. Existují další problémy, které mohou být vyléčeny pouze hlubším porozuměním povahy toho, co nemoc je.

     Tento příběh zdůrazňuje povahu nemoci. Kolem roku 1972 jsem žil v lese v Kanadě se svou ženou a dětmi. Moje žena a já jsme studovali hypnózu. Naučili jsme se, že dokážeme opustit tělo a létat v domě z místnosti do místnosti. Dokonce jsme si připravili testy, abychom viděli, zda je naše vnímání skutečné. Jeden z testů byl jednoduchý. Když byla má žena ve stavu transu odešel jsem z jedné místnosti a vešel do druhé a změnil jsem něco v místnosti jistým způsobem, o kterém jsem věděl jenom já. Když jsem se vrátil zpátky, řekl jsem jí, aby letěla do druhé místnosti a aby mi řekla, co viděla. Popsala to dokonale. Pak jsem začal chápat, že život na Zemi se liší od toho, čemu jsem doposud věřil.

     Provedli jsme mnoho testů a některé z nich byly složitější. Jeden z nich byl, že žena měla letět(astrální projekce nebo dálkový průzkum) do obchodu z knihami a vybrat knihu, kterou nikdo z nás dvou nečetl. Pak měla vybrat určitou stránku v knize a přečíst mi ji. Měl jsem to napsat na papír včetně čísla stránky. Další den jsme v obchodu vyhledali tuto knihu a podívali jsme se, co je na té konkrétní stránce. Vždycky to dokonale sedělo. Po čase jsme byli mnohem více přesvědčeni o tom, jakou povahu má tato realita a jak vědomí zapadá do tohoto velkého obrazu.

     Pak jsem jednoho dne sušil litinovou pánev na kamnech. Zapomněl jsem na to, a za patnáct minut byla takřka oranžovočervená. Moje žena vstoupila do místnosti a bez rozmýšlení se chopila pánve. Pokoušel jsem se něco říct, ale seběhlo se to tak rychle, že jsem to nestihl. Vzala pánev svojí levou rukou a přesunula jí asi tři stopy (cca 90cm), než její tělo začalo reagovat na bolest. Upustila pánev a začala ječet a dostala okamžitý šok.

     Okamžitě, bez přemýšlení jsem k ní běžel a podíval se na její ruku. Opravdu se nepříjemně spálila a já nevěděl, co dělat, jen jí strčit ruku pod studenou vodu. Dělal jsem to pár minut a pak něco jiného ve mně začalo řídit další průběh. Podíval jsem se na ni a řekl jí, že ji uspím. Souhlasila. Nejdříve jsem jí řekl, že její bolest je pryč. Bolest se okamžitě zastavila. Její oči byly zavřené a odpočívala. Rozhodl jsem se podniknout další krok.

     Díval jsem se na její dlaň a držel její popálenou ruku. Řekl, jsem jí v hypnóze, aby se jí ruka vrátila zpět do absolutního normálu, než napočítám do tří. V momentě, kdy jsem řekl "tři" - asi za dvě nebo tři sekundy -, se ruka vrátila do normálu. Viděl jsem to na vlastní oči a to změnilo můj život. Věděl jsem v tento okamžik, že celá společnost a moji rodiče by mi dozajista řekli o této Realitě, že to není pravda. Tělo bylo světlo a reagovalo na vědomí. Reagovalo by to na cokoliv, čemu by člověk opravdu věřil.

     Následně po tomto dni jsme provedli mnoho pokusů, které prokázali beze vší pochybnosti, že tato Realita je světlo, ve významu, že je jako světlo, které není tuhé a je udržované vědomím. Byla to první významná lekce léčení v mém životě. Trvalo mi mnoho dalších let, než jsem pochopil, co se stalo s rukou mojí ženy, aby to bylo aplikovatelné ve všech situacích léčení v této Realitě. Nemocný orgán, který je téměř zničen, může být navrácen ke zdraví jednoduše prostřednictvím samotného vědomí.

     Mám přítelkyni, která se jmenuje Diana Gazes  (česky pohledy), která měla po nějakou dobu TV show v New Yorku s názvem „Pohledy do budoucnosti“. Používala v ní natočené filmy všech druhů o senzačním léčení. Její show byla vysílána mnoho let, a když s ní končila, chystala se do jednoho ze svých posledních pořadů (přesto se to nestalo) dát jedno z neuvěřitelných vyléčení jednoho jedenáctiletého chlapce. Natáčela vývoj chlapce na video přes rok a dokument byl téměř hotov, když byla její show zrušena.

     Když byl chlapec velmi malý, sbíral mloky. Víte, když odtrhnete mlokovi nohu nebo ocas, doroste mu nový. Nuže, rodiče mu neřekli, že to platí pouze u mloků, a ne u lidí. Protože mu to neřekli, on to nevěděl. Byl přesvědčen o tom, že všechny živé věci to tak dělají, včetně lidí. Když mu bylo asi deset let, amputovali mu nohu nad kolenem. Co udělal? „Narostl“ si novou nohu.

     Všechno je to na Dianině videu. V poslední části mu dorůstají prsty. Trvalo to asi rok, než se mu to podařilo. Jak je to možné? Vše závisí na vašem systému víry, čemu věříte, že je možné a jaké v sobě máte hranice. Jakmile sami sebe vyléčíte a poznáte povahu toho, o čem tu hovořím, duch vás možná požádá, abyste léčili ostatní. Pokud je po vás žádáno, abyste se stali léčiteli, pak musíte ještě hodně věcí pochopit.

 

Přepsala jsem z knihy Prastaré tajemství květu života II. od D. Melchizedeka

 

 

 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode