Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Rady při léčení

 

1. První radou by mělo být, že po celou dobu léčení bude mít pacient klidnou mysl bez jakéhokoliv strachu a nervozity.

2. Druhou radou by měla být pravidelná modlitba ke Stvořiteli a snaha o zcela bezmyšlenkovou meditaci, spočinout ve svém nitru v klidu a míru a naladit se na lásku, ve které by se duše člověka otevírala přílivu kosmického duchovního proudu a vyšších vibrací lásky od Něho/Ní. Také vysílat lásku i vděčnost Stvořiteli, za to že můžeme být NÍM /NÍ být léčeny.

3. Třetí radou je, aby se nemocný sám snažil o vědomé proudění životní energie v těle, (např. i dechové cvičení), a tímto vědomím pomáhal k svému uzdravení. Může se představovat jak uzdravující síla a láska od Stvořitele proudí jeho tělem a zaplavuje nemocné orgány léčivou sílou.

4. Čtvrtou radou je, aby volnými a pomalými pohyby těla se pomáhalo energii vstoupit do těla a harmonicky v ní proudit. Např. doporučené cvičení a dýchaní (Tai-chi) nejlépe v přírodě.

5. Pátá a velmi důležitá rada je kladný přístup k léčbě, udržování radostné mysli a víry v uzdravení. To je také důvod, proč léčba by neměla být bolestivá. Negativní, pesimistické a depresivní myšlenky totiž brání průtoku kosmické energie v lidském těle.

6. Šestá rada. Poděkovat s láskou z upřímného srdce i vděčností Stvořiteli i našim milujícím přátelům z Nebe z vyšších duchovních světů Stvořitele za jejich léčebné a láskyplné energie k nám dodávané do našich těl a vyléčení a také milujícímu nás léčiteli, kteří nás s láskou v srdci léčil. Tuhle lásku i vděčnost můžeme vysílat i po dobu celého léčebného procesu, tím nám i léčiteli také s naší láskou pomáháme naši duši, ducha i fyzické tělo uzdravit.

 

Každý člověk by měl být pozitivně naladěn, a posilovat pozitivní myšlenky, které by mu v dané nemoci pomáhali harmonizovat a zvyšovat příliv léčebných vyšších energií lásky do těla od Stvořitele.

Toto, myslím, je několik základních zásad, které je třeba při léčbě dodržovat.

Je důležité si uvědomit, že veškeré nemoci, které zde zažíváme, mají duchovní příčinu. Pokud se tato duchovní příčina, zobrazena v našem těle na fyzické rovině, která brání v proudění životní energie od Stvořitele, odstraní z našeho energetického systému těla, ducha a duše, dojde k vyzdravění z nemoci i z tzv. nevyléčitelných nemocí.

Část příčin nemocí jsou vyšším záměrem Stvořitele, tedy nemají příčinu ve špatném výběru našeho života, nejsou jeho důsledkem, ale slouží k pomoci v životě nás i jiných. (Např. některé děti, které se rodí jako ochrnuté mají v sobě velkou míru lásky a dobra a pomáhají tak svým blízkým, kteří se o ně starají v duchovním uvědomění a posunu, vše si takto dobrovolně zvolili i jejich rodiče.). Další jsou námi zaviněné z minulých životů, nebo z už z tohoto tím jak žijeme, myslíme, konáme, činíme vůči sobě samému a druhým. Stvořitel nás pořád upozorňuje na to hlavně našimi nemocemi které tady máme také k poučení a náhled k odčinění našich zel a nepravd i nelásky v nás samých i v jednání s druhými lidmi.

Velká část příčin nemocí mají základ v negativním myšlení a způsobu života.

 

https://www.pratele-nebe.cz/ 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode