Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Týden na lodi mezi delfÍny s jógou

Termíny k rezervaci  :  

 

na rok 2022 budou upřesněny

 

pro přihlášku si pište :
 
hajkova.silvie@gmail.com
 
kontaktní osoba:  Silvie Hájková
 
tel. 731585127

 

Poplujte s námi za vaším snem. 
Vaším domovem nebude hotel s pl
áží plnou turistů a animačních programů s hlasitou hudbou, ale strávíte úžasný týden na krásné prostorné obytné jachtě s milou posádkou a personálem, který se o vás bude starat, hýčkat vás a rozmazlovat celý týden a na které je spousty místa pro každého z vás  a na které zažijete týden oravdového oddychu a uvolnění. 
Naše jachta bude nejen vaším domovem, ale také dopravním prostředkem, který vás dopraví do míst přímo v
 srdci čistého moře. Do ráje delfínů.

Budete plavat a šnorchlovat u korálových útesů a s volně žijícími a hravými delfíny v laguně azurové barvy s křišťalově čistou vodou každičký den, svobodně a bez limitů v jejich přirozeném prostředí. Laguna je lemovaná nádhernými panenskými korálovými útesy a zahradami, daleko od všeho stresu a pevninského hluku můžete relaxovat a dopřávat si opravdovému oddechu na palubě naší jachty v místě, kde se dá zapomenout na všechny starosti a ze kterého díky přítomným delfínům proudí pozitivníenergie všemi směry. 

Z paluby budete moci pozorovat každý den nádherné panoráma vychazejícího a zapadajícího slunce, relaxovat a nasávat do sebe všechny ty přicházející čisté energie. 
Pokud se rozhodnete nam
ísto útulné kajuty k možnosti spát pod otevřenou noční oblohou na horních palubách, tak za poslechu melodií mořského šplouchání budete mít čistý výhled na celou noční oblohu posetou hvězdami a ráno vás bude probouzet šimrání paprsků vycházejícího sluníčka po tváři
V mo
ři se máte možnost koupat kdykoliv bez omezení, při východu a západu sluníčka, ale také večer za svitu měsíce. 
V programu na
ší plavby toho máme pro vás ještě mnohem více. Zažijete spoustu krásných a neuvěřitelných dojmů a pocitů a opravdovou svobodu. Dokonalý odpočinek a terapie pro vaše tělo i duši....

Cílem naší plavby je korálový útes "Sataya", magické místo, které je také známé pod názvem "Dolphin Reef - Útes delfínů". (Neplést si s útesem Dolphin House situovaným severně od turistického letoviska Hurghada, kde se delfíni sice objevují celkem často, ale rozhodně ne pravidelně a který nemá s naším programem nic společného.( a jeho laguna azurové barvy ve které žije nemigrující početná kolonie delfínů dlouholebých, svobodných, volných, zvědavých a hravých.
Dolphin Reef - Sataya se nach
ází hluboko na jihu Egypta v oblasti "Fury Shoal" situované jižně pod Marsa Alam. Tento útes byl pojmenováprávě po přátelských savcích, kteří v této oblasti žijí a jsou zde pravidelně k vidění. Mimojiné budete také ohromeni množstvím a barvami panenských korálů a mnoha druhů ryb a mořských živočichů, jako mořské želvy a podobně.

Náše plavba a program je určen pro kohokoliv, kdo si chce přijet opravdu oddechnout a relaxovat do klidného prostředí  a využít možnosti plavání v bezprostředním kontaktu s těmito úžasnými stvořeními,  pravidelně s nimi budeme plavat a přicházet do kontaktu a náš program je věnován v hlavním bodě pravě  delfínům!!!

Ubytování je zajištěno v útulných dvoulůžkových kajutách, každá s vlastním sociálním zařízením a sprchou a samostatně ovladatelnou klimatizacíKapacita jachty je 26 osob, celou jachtu máte jen a jen sami pro sebe a dostatek místa všude a o vaši spokojenost se stará profesionální tým a posádka jachty a průvodce.

Pokud zrovna netravíte svůčas plaváním a šnorchlováním v moři s delfíny a na korálovéútesu, k dispozici jsou dvě paluby k odpočinku, opalováni, relaxováni,... 
Společenská místnost  - salónek, ve kterém se dá příjemně posedět a nebo trávit čas sledovaním TV s DVD, poslouchat hudbu, hraním her, či jiného vlastního programu.
V restauraci je zajišteno stravováni formou švédských stolů- vždy čerstvě připravované snídaně, obědy, večeře a svačinka v odpoledních hodinách. 
Nápoje jsou k dispozici 24 hodin na baru formou soft all inclusive -  voda, cola, fanta, sprite, džusy, různé druhy čajů a káva, ale také sušenky, oplatky. (Alkoholické nápoje na baru nejsou,  ale jeho konzumace není zakázaná, můžete si přivézt vlastní z domu, nebo koupit z bezcelní zóny-Duty Free na letišti po odbavení k odletu )

Dva přistavené rychločluny jsou nám k dispozici kdykoliv bude třeba a doprovázejí nás během plavání s delfíny a na korálových stěnách útesu.

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode