Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Andělé jsou všude kolem nás

 

 

Charles Virtue

Jsme si vědomi toho a máme i takové zkušenosti, že jedním z aspektů duchovních nesnází je to, že si někteří lidé myslí, že spolupráce s Anděly rovná se jakési „uctívání“ Andělů. Tak to není. Jak jsem se naučil a pochopil od všech duchovních učitelů, které jsem potkal za těch téměř třináct let, co vedu Andělské semináře, Andělé přišli z nebe, ze zdroje našeho života a jsou zde, aby sloužili jako poslové Boha a přinesli k nám jeho Slovo. Bez Stvořitele by nebylo Andělů, ale také by neexistovali, kdybychom neexistovali i my. Mnoho lidí se ptá: „Proč nemůžeme hovořit přímo k Bohu?“ To je dobrá otázka. Odpověď je, že můžeme. Bůh mluví ke každému, kdo mluví s ním. Jeho odpovědi jsou ale často ztraceny v mlze rozptylování našeho každodenního života a tak je neslyšíme jasně. Jeho vibrace jsou tak vysoké, že rozpoznat jeho Slovo vyžaduje velmi jasnou mysl. Rozhodli jsme se být lidmi, myslet jako lidi a zabývat se problémy lidí, a to je přesně důvod, proč nám Bůh dal Anděly. Slovo Anděl doslova znamená „posel“. Andělé jsou spojením mezi nebem a lidstvem. Je to tak proto, abychom mohli uznat vedení shůry a přitom každý den žít svoje emoce, svůj každodenní život.

Andělé nepatří k žádné církvi a „pracují“ po celém světě. Bez ohledu na náboženství, ve všech zemích lidé nacházejí svoji cestu ke štěstí a naplnění jen tím, že požádají a věří. Byl to Archanděl Gabriel, který přinesl Marii zprávu o příchodu Krista, byl to stejný Archanděl, který se zjevil Mohamedovi a inspiroval ho ke Koránu - Andělé tu byli dříve než křesťanství a byli vždy součástí lidské spirituality.

Nemusíte udělat vůbec nic, abyste se „kvalifikovali" pro práci s Anděly. Jen tím, že jste, jste součástí nebe a jste tedy součástí Andělské říše. Nemusíte zachovávat určitý životní styl nebo systém víry, abyste mohli udržovat kontakt s Anděly, prostě je třeba jen začít komunikovat s nimi prostřednictvím svých myšlenek a modliteb. Andělé nám pomáhají a jsou našimi průvodci životem, který jsme si vybrali, a slouží pouze pro doručování zpráv od zdroje života. Nemají vlastní plán, vlastní program kromě sjednocení lidstva a osvobození člověka z pout limitů, pochybností a strachů. Světový mír přichází. Bůh toto předvídal a Andělé jsou tady, vedou každého z nás k jeho jedinečné roli v tomto dění. Není žádná náhoda, že současně na celém světě si lidé uvědomují přítomnost a moc Andělů.

Jestliže i vy chcete zažít toto úžasné vedení ve svém životě, stačí o ně požádat a zbavit se očekávání. Každý člověk na Zemi, který tak učinil, zjistil, že znamení, zprávy a vedení Andělů jsou reálné a velmi interaktivní. Říká se, že abys dostal to, co jsi nikdy neměl, musíš udělat to, co jsi ještě nikdy neudělal - a tak i když uděláte něco jiného než obvykle, nikdo to nemusí vědět. Požádejte Anděly o znamení, které vás povede po cestě vašeho života. Nikdy neváhejte požádat je o pomoc s jakýmkoli životním problémem, bez ohledu na to, jestli si myslíte, zda to je či není důležité.

 

zasláno od  www.kodava.cz

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode