Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Darujte zdraví sobě nebo svým blízkým

Po dlouhé době mě něco nadchlo natolik, že se o to musím podělit a moc ráda bych pomohla někomu, kdo by to potřeboval.

Jedná se o velmi kvalitní koncept švédské firmy pro zdraví, postavený hlavně na nastavení správné rovnováhy v těle a předcházení či léčení chronických zánětů v těle. A zlepšení celkové fyzické a psychické odolnosti.

95% procent obyvatelstva je v nerovnováze a proto tolik lidí trpí různými civilizačními chorobami jako vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, cukrovka, rakovina, deprese, artróza, obezita a další přidružené potíže jako migrény, bolesti kloubů, špatné soustředění, předčasné stárnutí, zhoršený zrak, špatná nálada, nespavost, …

Bohužel kvalita našich potravin není dostačující a bez správných a kvalitních doplňků je téměř nemožné udržovat naše tělo v dobré kondici.

Základem je nastavení správného poměru mastných kyselin v těle díky velmi kvalitní Omega 3 kyselině a případně dalším přírodním kvalitním doplňkům.

Omega-3 mastné kyseliny si tělo nedokáže samo vyprodukovat. Proto je nezbytné je doplňovat. Zároveň tyto kyseliny potřebují min 20 hodin, aby se správně vstřebaly. Vědci zjistili, že pro správné vstřebání jsou nezbytné POLYFENOLY, tedy antioxidanty působící protizánětlivě a především chránící omega-3 proti oxidaci. Proto bohužel většina dostupných potravinových doplňků nemá správný efekt.

Díky testu z kapilární krve je možné zjistit informace o Vašem zdraví a nastavit správný balanční koncept.

Jedná se o ověřené řešení sestavené na základě mnohaletých výzkumů, ověřené a doporučované i českými odborníky a lékaři. Mnoho nezávislých studií je v Čechách k dispozici od Prof. MVDr. Jiřího Rupricha, CSc. na stránkách Státního zdravotního ústavu.

Moc ráda Vám pomohu, vidím v tom velký smysl a obzvlášť v této době. Navíc je před Vánocemi, můžete někomu darovat to nejdůležitější – zdraví !

 

Mgr. Silvie Hájková

Jógová terapeutka

Tel: 731 585 127 

Email: hajkova.silvie@gmail.com

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode