Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Ukaž mi

   " Prosím, ukaž mi " je jedna z nemocnějších modliteb, jakou můžeme vyslovit. Musíte ale být spíše otevřeni k vedení Duchem, než říkat Bohu, jak by to měl provést. Vedení má Bůh. " Prosím ukaž mi, pokud tvá odpověď je tou, o které si myslím, že by ji měla být ", je motlitba, kterou se omezujete. Velmi často má Duch svatý pro nás nějaký plán a záměr, který jde mnohem dál, než bychom si dokázali sami představit.

  Ego by bylo rádo, abyste věřili, že ví, co je pro vás nejlepší, ale není to pravda. Když všechny plány ega ztroskotají, Duch svatý je připraven hodit vám záchrannou vestu. Lepší je proto obrátit se na Ducha svatého dříve, než spadnete přes palubu. Pozváním Ducha svatého, aby vás vedl od začátku vašeho rozhodovacího procesu, se tak vyhnete bolestivým zkouškám a omylům. 

   Dokážete rozlišit radu Ducha svatého od rady ega tak, že si všimnete pocitu nebo energie hlasu, který přichází s radou. Duch je založen na lásce. Ego operuje na strachu. Láska se cítí jako dobro, světlo a klid a přináší úlevu. Strach se cítí jako zlo a tíže, které omezují a prohlubují tíseň. Láska a strach nejsou entity, ale energie, frekvence nebo proudy prožitků.

   Hlas lásky je vaším nejlepším přítelem. Když hovoří, máte z něho pocit bezpečí, posiluje vás a víte, že mu můžete důvěřovat, jako kdybyste se vraceli domů. Je radost ho slyšet a jednat podle něho. Funguje a vede k výsledkům. ( moje pozn. stejné pocity jsou, když na vás mluví andělé )

   Při hlasu strachu máte zcela odlišné pocity, než při hlasu lásky. Nahání hrůzu a je studený. Zneklidní vás a naštve. Nepřináší uvolnění útěchu nebo klid. Vyžaduje, hrozí, vzbuzuje obranné reakce, manipuluje. Nevezme vás tam, kam chcete jít. Neuvolňuje stres, naopak ho zesiluje.

   Rozlišování mezi hlasy lásky a strachu je jako poslech dvou rozdílných rozhlasových stanic. Jedna hraje těžkou, hlasitou, nudnou hudbu, hudba z druhé stanice je uklidňující, pozvedávající a léčivá. Protože obě stanice jsou ve vás, můžete si vybrat, kterou si nastavíte a jejíž výsledky budete sklízet.

  Ta část, která naslouchá hlasu, jež je od Boha, je klidná, vždy uvolněná a naprosto jistá. Je to jediná část, která reálně existuje. Druhá část je divokou iluzí, zuřivou a rozrušenou, ale postrádá jakoukoli realitu. Zkuste už dnes ho neposlouchat. Zkuste se identifikovat s tou částí vaší mysli, v níž navždy vládne ticho a klid. Zkuste naslouchat Božímu hlasu, který vám láskyplně připomíná, že váš Stvořitel nezapomněl...

   Když odsunete stranou hlas ega, jakkoli hlasitě volá, když nebudete přijímat jeho nicotné dary, z nichž nemáme nic z toho, co byste chtěli, když budete naslouchat s otevřenou myslí, která vám neřekla, co je spása, pak uslyšíte mocný Hlas pravdy, tichý v síle, silný v tichu, a naprosto si jistý svým poselstvím.

Kurz zázraků

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode