Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Matka Meera - otázky a odpovědi

 

Matka Boží byla vždy uctívána jako povzbuzující síla vesmíru. Ačkoliv některé její podoby jsou dobře známé například Kalí, Panna Marie. Mnoho jiných vtělení si vybralo klidnou, tichou práci ve vesmíru. Jen v neklidných dobách, jako je ta dnešní, přicházejí její inkarnace mezi nás, aby léčila, ochraňovala či transformovala.

Jednou z nejvíce uctívaných a milovaných vtělení Matky Boží je Matka Meera, mladá indická žena, která žije v malé vesnici v Německu. Ačkoliv nemá žádnou hlučnou publicitu, tisíce lidí z celého světa přicházejí, aby přijali její daršan, tichý dar uzdravení a Světla, předaný pohledem a dotykem. Je dobře známá v celé Indii a také navštívila Kanadu a Spojené státy. Jedinečným darem Matky Meery světu je zprostředkování (poprvé v historii země) zcela přeměňujícího světla pocházejícího z Nadduše a z kontaktu s Nejvyšším. V dnešní době krizí a rostoucího hladu po duchovnu Meera nabízí svým dětem přímý přenos světla, které rozpouští všechny bariéry a mění celé bytí tak rychle a do takové míry, jak je to potřebné. Světlo mohou přijmout všichni, kteří jsou otevření, i když se nesetkali s Matkou Meerou ve fyzickém těle. Jako vtělení Matky Boží, stojí Matka Meera nad všemi dogmaty a hierarchiemi. Nepožaduje žádnou zvláštní věrnost a nabízí svou proměňující sílu všem, bez ohledu na jejich cestu či náboženství.

Odpovědi jsou okamžité odpovědi Meery na otázky jejich stoupenců, které se týkají její identity, práce a její Cesty, objasnění práce Boží Matky ve světě. Otázky (dále uvedeny kurzívou) a odpovědi shromáždili Christine Cox, Jeffry Cox, Andrew Harwey, Adilakshimi (sekretářka a stoupenkyně MM) a ostatní oddaní. Adilakshimi vložila několik úžasných komentářů, které v knize najdete. Inkarnována, Matka Boží nabízí nám v této těžké době Cestu radosti a transformace, šanci otevřít se jejímu požehnání, šanci přijmout a pracovat se Světlem, změnit sebe i svět, v kterém žijeme.

"Celý smysl mé práce je v přivolávání nejvyššího Světla a v pomoci lidem. Proto jsem přišla, abych otevřela vaše srdce Světlu."

 Celý překlad knihy  "Matka Meera, otázky a odpovědi" najdete    

ZDE 

 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode