Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Návštěva u Matky meery

   Přesto, že tento zájezd jsem dopředu neplánovala, shoda určitých okolností mě navedla tak, že ve čtvrtek v noci jsem seděla v autobuse a jela za Matkou Meerou. 

   Tento zájezd pořádala paní Olga Černohorská, která za MM jezdí už asi 24 let. Tímto, bych chtěla paní Olince poděkovat za tuto cestu, za krásné zážitky, které nám po celou dobu vyprávěla. Nejen že je to skvělá organizátorka, ale je to člověk s otevřeným srdcem, plným světla a lásky a to, co dělá, dělá s láskou a s upřímností.

   Děkuji mé kamarádce Lence, díky níž, jsem se mohla tohoto setkání zúčastnit. Děkuji svým přátelům, Adriance a Štěpánovi za všechny zážitky.

   V minulosti jsem již byla dvakrát u MM na Daršanech, bylo to vždy krásné, ale tentokrát to bylo zase jiné, velmi krásné a pro mě velmi zvláštní a vyjímečné.

   V pátek byla s MM meditace, kterou jsem s ní zažila poprvé. Když MM přišla do místnosti a sedla si, měla jsem po chvíli otevřené oči a chtěla jsem chvilku jen tak vše pozorovat. Dívala jsem se na MM, na její auru, byla bílá. Po chvíli, co dosedla, po pár vteřinách, se její aura zvedla a dosahovala až ke stropu. V tu chvíli jsem pozorovala lidi v řadách sedící přede mnou, jak se postupně takto zvedá bílá záře nad hlavou každého člověka. Šlo to jakoby po řadách. Po nějaké chvilce se celá záře okolo MM změnila na zlatou.

   Pak jsem zavřela oči a začala meditovat.....

   Děkuji Matce Meeře, děkuji Bohu, všem andělům a duchovním průvodcům za vše, co mi bylo dovoleno spatřit, kam mi bylo dovoleno nahlédnout.....

   Děkuji za vše, co mi bylo sděleno......

   Děkuji za lásku, kterou jsem tam cítila, za pochopení, za vše, čím jsem v této meditaci byla provedena......

   Slovem DĚKUJI nejde popsat vděčnost, kterou cítím ve svém srdci.........

   Byli jsme ubytovaní v Dorndorfu,v malé  vesničce, vedle Thalheimu, v pěkném penzionu. 

   Udělali jsme si dlouhou procházku, podívali jsme se do míst, kde žije MM. Navštívili jsme místní kostelík, hřbitov, kde je hrob pana Reddyho, který MM vychovával, pomáhal s jejím posláním a učil jí mimo jiné, jak žít pozemským životem a zároveň při tom být trvale napojena na Zdroj. 

   Podívali jsme se na Blažejovu horu, ke kapli, kam vede křížová cesta.V této kapli je křeslo z jednoho kusu kamene, kam jsme si mohli sednout a chvíli meditovat. Všude byl klid a krásná energie.

   Druhý den jsme jeli na výlet do Limburgu, nádherného historického městečka, kterým protéká řeka Lahn. Také zde jsme navštívili několik kostelů, prošli několik obchůdků v krásných úzkých uličkách, jako z pohádky. Nejvíce se mi líbil obchůdek s kameny, pana Reinharda, který pro mě zářil světlem a krásnou energií. Koupila jsem si tam malé krystalové andílky pro mé děti a nové kyvadlo a to vše jsem si pak nechala posvětit energií u Matky Meery. Limburk jsme zakončili v pěkné restauraci, kde jsme za pár euro mohli sníst, co jsme chtěli :)

   V sobotu večer jsme jeli opět do Balduinsteinu do  sídla MM u zámku Schaumburg, kde jsme byli na Daršanu, který byl pro nás všechny krásný, vyjímečný, slovy nepopsatelný........

CESTA DO THALHEIMU

BLAŽEJOVA HORA

NEBE NAD NÁMI...

KOSTEL V DORNDORFU

PENZION

LIMBURG

PŘED DARŠANEM...

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode