Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Meditace - pročištění  čaker  1 - 7

     Zhluboka se nadechněte a vydechněte a otevřete se léčivému světlu ve vašem nitru. Zaměřte svou pozornost na věčný plamínek zářivě čistého Božského světla v oblasti vašeho žaludku a chvíli ho vnímejte. Je to plamínek vaší pravé podstaty Božské esence. Pokud se na něj soustředíte a rozhodnete se, že ho chcete rozdmíchat a zvětšit, můžete to udělat hned teď. Představte si a vnímejte, jak se Božské světlo s plamene ve vašem nitru šíří a postupně vyplňuje nejen vaše tělo, ale i auru. Vnímejte jeho teplo a nechte se prostoupit Božskou láskou a klidem. 

      Zhluboka se nadechněte a vydechněte. Soustřeďte se na svoji první čakru a proneste: Dovoluji Božskému světlu, aby rozpustilo všechny mé strachy, obavy a starosti týkající se peněz, bezpečnosti a bezpečí. Nadechněte se velmi zhluboka a proneste očistnou afirmaci: Vím že jsem v naprostém bezpečí a všechny mé potřeby budou vždy plně uspokojeny.

 

      Nechávám všechny své touhy a chutě rozpustit v Božském světle, aby se mohli dokonale sladit s vůlí mého vyššího já a Boha. Znovu se zhluboka nadechněte a proneste tuto afirmaci: Žiji s nekonečným zdrojem výživy, podpory a lásky, jež vyvěrá ze zlatého pramene světla v mém nitru. Všechny mé touhy jsou nyní v dokonalé rovnováze.

 

      S nádechem a výdechem. Vzdávám se všech svých strachů a snah týkajících se moci a ovládání a nechávám je rozplynout v nádherném a léčivém světle v mém nitru. Mám k dispozici veškerou moc a sílu, kterou v tento okamžik potřebuji. Z nádechem proneste afirmace: S vděčností příjímám a bez obav využívám svou sílu. Tato moc pochází s jednoty s Bohem a veškerým stvořením a má jediný smysl - milovat a sloužit veškerému životu. Dnes si dopřeji nádherný láskyplný den a všechna setkání s ostatními budou prozářena světlem z tohoto zdroje.

 

      Zbavuji se všech strachů a obav spojených s dáváním a přijmánim lásky. Žádám ducha svatého a věčné světlo, aby mi pomohli uvolnit všechny bloky. jež mi brání v hlubokém prožívání lásky. S hlubokým nádechem proneste afirmaci:  Dovoluji  si bez zábran dávat a přijmat lásku. Jsem v bezpečí a milovaný. Jsem milovaná a miluji. Miluji, miluji, miluji... 

 

     Odhazuji všechny zábrany, které mi brání v komunikaci a nechávám je rozplynout ve světle. Zbavuji se všech strachů, jež by mi mohli bránit láskyplně sdělovat svou pravdu. Poté se znovu nadechněte a proneste tuto afirmaci: Dovoluji svému vyššímu já a duchu svatému, aby skrze mne hovořili kdykoliv k tomu bude příležitost. Ustupuji a předávám duchu svatému vládu nad svou komunikací. Každý s kým se potkám, bude mít z mých slov prospěch.

 

      Už se nebojím budoucnosti. A nebráním se vidět pravdu. Afirmace: Dovoluji svému vyššímu já vidět pravdu. Je to bezpečné. Mé vize jsou dokonale vedeny a prostoupeny láskou.

 

     Dovoluji duchu světla svatého, aby rozpustilo všechny překážky, jež mi brání v čerpání Božské moudrosti a odevzdání se vyššímu vedení. Nebojím se naslouchat svému vyššímu já, Bohu ani andělům. Opět se zhluboka nadechněte a proneste tuto afirmaci:  Vím, že když budu následovat rady svého nitra, jsem v bezpečí. Dovoluji mu, aby mi skýtalo spoustu skvělých příležitostí, projevit svou skutečnou podstatu, být silnou a milující duchovní bytostí. Naslouchám, důvěřuji a nechávám se vést. Naslouchám, důvěřuji a nechávám se vést. Věřím.

 

      Nyní jste zcela prozářeni světlem. Dalšími hlubokými nádechy během dne se můžete dobíjet energií a udržovat své čakry v rovnováze a čisté. Vzdejte dík Bohu, andělům a duchu svatému za tuto znovu získanou duchovní sílu a řekněte si nahlas, že máte právo oddat se plně svému pravému já, se vší jeho hřejivou zářivou krásou. Jste dokonalí a celiství. Jste prostoupeni láskou.

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode