Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Tvoření s pomocí světla

Cílem této meditace je naučit se, jak si přivolat světlo, naplnit se jím a vyzařovat jej. 

     Uvolněte své tělo, upravte si polohu tak, abyste se cítili pohodlně a několikrát se hluboka nadechněte a vydechněte. S hlubokým nádechem narovnejte a zdvihněte horní část hrudníku, abyste měli vzpřímenější páteř. Tak si usnadníte plynulý tok energie ve vašem emocionálním těle, otevřete srdeční centrum a bude se vám snáze přemýšlet na vyšších úrovních. 

     Teď jste připraveni setkat se se svým vyšším já. Představte si, že se k vám připojilo mnoho vysoce vyvinutých bytostí, které sedí v kruhu kolem vás. Prociťujte mír, radost a lásku všude kolem vás. Tyto bytosti jsou tady, aby vám pomohly setkat se s vaším vyšším já.

     Představte si vaše vyšší já, jak stojí v dálce. Možná ho uvidíte jako nádherné, mihotající se, zářivé světlo. Pozdravte své vyšší já a pozvěte jej, aby k vám přišlo blíž. Představujte si, jak se k vám pomalu blíží a mentálně ho požádejte, aby posílilo vaše vzájemné spojení. Prociťujte vyzařování jeho lásky, která vás obklopuje a objímá. Prociťujte paprsky světla směřující od vašeho vyššího já k vám. Jakmile se vás tyto linie světla dotknou, prociťujte zvýšení svých vibrací. Prociťujte, jak s Ním vaše molekuly a atomy splývají, jako byste znovu nabyli součást své energie. Nechte své vyšší já s vámi splynout ještě více, dokud vaše energetické vzorce nepřijmou jeho úroveň vyzařování. Vy a vaše vyšší jste teď jedno.

1. Přivolání a naplnění se světlem:

     Představte si, že co možná nejvíce zkrášlujete svou energii. Vaše představa, že to děláte, úplně stačí k tomu, aby opravdu zkrásněla. Zhluboka se nadechněte a pozvěte si k sobě světlo. Světlo je živé vědomí, které okamžitě reauje na vaše zavolání. Nechte je vstoupit do své páteře a představujte si, že je trubicí plnou světla, která se rozšiřuje nad vaši hlavou a pod chodidly. Ze své páteře vyzařujte světlo dál, do celého těla. Představujte si, jak se ve vašem těle vytvářejí stále nové dráhy, v nichž postupně dokážete udržovat na fyzické úrovni stále více světla. Pošlete toto světlo do všech buněk svého těla, do své DNA, do každého atomu svého těla. Naplňte své tělo světlem.

     Dodejte tomuto světlu tu nekrásnější barvu, jakou si dovedete představit. Jaká barva se vám vybaví? Zlatá? Nebo si představujete světlo bílé či jemně zabarvené do modra? Vylaďte intenzitu a zářivost tohoto světla tak, jak vám to právě vyhovuje.

     Představte si toto světlo kolem sebe, před i za sebou, nad hlavou i pod chodidly - jako byste byli v kouli světla. Rozšiřujte toto  světlo postupně za hranice těla, do celé místnosti. Pak je zase stáhněte zpět, aby jen nepatrně přesahovalo vaše tělo. Rozhodně te se podle svých pocitů, jak velká má vaše světelná koule být. Má pevné okraje, nebo se jen postupně vytrácí? Pokud má přesnou hranici, kudy vede?

2. Vyzařování světla:

     Po přivolání a naplnění se světlem je můžete posílat do nejrůznějších věcí. Do svých nápadu, do své budoucnosti, do svého vyššího poslání nebo do těla, myšlenek či pocitů. Energie všeho, kam své světlo pošlete, získává vyšší a jemnější vibrace. Světlo vysílejte v situacích, které chcete změnit nebo je posílejte lidem, kterým chcete pomoci.

     Pomyslete na člověka, kterému chcete poslat světlo. Začněte mu nebo jí posílat světlo celým svým tělem. Všímejte si, jaký s toho máte pocit. Dále si představte, jak světlo vychází z vašich očí, rukou a srdce a míří přímo k této osobě. Používejte právě takový způsob posílání světla ostatním, který se vám zdá nejpříjemnější a pro vás ten pravý.

     Pomyslete na cokoliv, čemu chcete posílat světlo. Přivolejte si k sobě světlo a naplňte se jím. Představte si, že jste jasní jako krystal a jste čistým vysílačem světla. A teď vyšlete světlo čemukoliv, co jste si vybrali. Pak vyšlete energii i svým srdcem a celým tělem. Používejte takový způsob posílání světla, který je pro vás nejpříjemnější a podle vás ten správný. 

     Pomyslete na jiné oblasti, do kterých byste chtěli poslat světlo, jako je mír na světě, planeta Země, rostliny nebo zvířata, či cokoliv jiného, co vás přitahuje. Všimněte si, že když posíláte světlo, vaše vlastní světlo se stává jasnějším a krásnějším.

     Právě jste se naučili, jak světlo přivolat, naplnit se jím a vyzařovat je.

 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode