Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Rozpřáhněte paže

   Alespoň jednou denně se posadím, rozpřáhnu paže a řeknu : 

"Otevírám se a přijímám všechno dobré a hojnost Vesmíru. " Dodává mi to pocit expanze.

   Vesmír mi dodává pouze to, co je v mém vědomí, a já mohu ve svém vědomí NEUSTÁLE vytvářet další věci. Je to jako vesmírná banka. Mým mentálním vkladem je stále lepší vnímání mých tvůrčích schopností. Meditace, léčba a afirmace jsou mentální vklady. Zvykněme si je denně ukládat.

   Mít víc peněz nestačí. My si chceme peníze užívat. Umíte se z peněz radovat ? Pokud ne, tak proč ? Každá věc, kterou dostáváte se může změnit v čirou radost. Přinesly vám peníze během minulého týdne nějakou zábavu ? Proč ne ? Jaká stará představa vám v tom brání ? Zbavte se jí. 

   Peníze nemusí být ve vašem životě vážnou věcí. Podívejte se na to z celkového kontextu. Peníze jsou prostředkem výměny. O nic jiného nejde. Co byste dělali a co byste měli, kdybyste nepotřebovali peníze ?

   Je třeba otřást naši představu o penězích. Lidé se rozčilují, když někdo zpochybní jejich názor na peníze. Dokonce i ti, kteří přijdou se zoufalou snahou mít víc peněz, se naštvou, jakmile začnu měnit jejich zažité představy.

   "Chci se změnit." "Chci se zbavit starých negativních představ. " Občas musíme hodně používat tyto dvě afirmace, abychom uvolnili prostor začátkům vytváření prosperity,

   Chceme se zbavit mentality spojené s "fixním příjmem". Neomezujte Vesmír tím, že budete dál tvrdit, že máte "POUZE" určitý plat nebo příjem.  Plat nebo příjem jsou KANÁL NIKOLIV VÁŠ ZDROJ. Vaše zásoby pocházejí z jednoho zdroje, ze samotného Vesmíru.

   Existuje nekonečné množství kanálů. A my se jim musíme otevřít. Musíme ve svém vědomí přijmout představu, že zásoby k nám mohou přicházet kdykoli a odkudkoli. A když pak půjdeme po ulici a najdeme penci nebo deseticent, řekneme zdroji : "Děkuji". Může to být jen drobnost, ale nové kanály už se začínají otevírat.

"Otevírám a přijímám nové zdroje příjmu. "

"Přijímám vše dobré z očekávaných i neočekávaných zdrojů."

"Jsem neomezená bytost neomezeně využívající neomezené zdroje."

Radujte se z drobných nových začátků

Vy si to zasloužíte

   Nepřijímáme-li názor, že si "zasloužíme", aby se nám dařilo dobře, pak nám může bohatství spadnout doslova do klína, a stejně ho odmítneme.

   Zaměříme-li se na nouzi a dluhy, vytvoříme si tím ještě větší nouzi a další dluhy.

   Vesmír má nevyčerpatelnou zásobu všeho. Začněte si to uvědomovat. Najděte si čas a počítejte hvězdy za jasného večera nebo zrnka písku v dlani nebo listy na jedné větvi stromu nebo kapky deště na okně nebo semínka jednoho rajčete. Každé semínko je schopno vytvořit keřík, na němž pak je spousta rajčat.

   Projevujte vděčnost za to, co máte a uvidíte, že brzy toho bude ještě víc. Moc ráda láskyplně žehnám všemu, co je v mém životě, svému domovu, teplu, vodě, světlu, telefonu, nábytku, rozvodům, spotřebičům, oblečení, dopravě, práci, pěnězům - které mám, přátelům, své schopnosti vidět a cítit, dotýkat se a chodit a užívat si této neuvěřitelné planety.

   Naše víra v nedostatek je to jediné, co nás omezuje. 

   Jaký názor omezuje vás ?

   Ujistěte se, že v současné době neodmítáte prosperitu. Pozve-li vás někdo na oběd či večeři, přijměte to s radostí a s potěšením. Jestliže dostanete dárek, přijměte ho s vděčností. Pokud ho sami nemůžete využít, dejte ho někomu jinému. Snažte se, aby věci vámi dál protékaly. Usmějte se a řekněte : Děkuji.

   Dáte tak Vesmíru najevo, že jste připraveni přijímat všechno dobré. 

Radujte se z úspěchů druhých

   Neoddalujte si svou vlastní prosperitu tím, že budete závidět druhým, že mají víc, než vy. Nekritizujte zůsob, jakým utrácejí peníze.Není to vaše věc. Každý člověk podléhá zákonu vlastního vědomí. Starejte se jen o své myšlenky. Přejte každému hodně štěstí s vědomím, že je tu toho dost pro všechny.  

   Existuje zákon "potřeby a dodávky". Na prvním místě je potřeba. Peníze jsou cestou k získání toho, co potřebujeme. I ta nejchudší rodina téměř vždy dokáže shromáždit dost peněz na pohřeb.

Přijímejte pochvaly

   Je spousta lidí, kteří chtějí být bohatí, a přesto odmítají pochvalu. Pochvaly jsou darem prosperity. Naučte se přijímat je s vděčností. Nejepší je přijmout pochvalu a hned jí oplatit, aby měl dotyčný pocit, že dostal dárek. Je to způsob udržování toku dobrých skutků.

   Hojně se radujte z toho, že se každé ráno probudíte a prožíváte nový den. Buďte šťastni, že žijete, že jste zdraví, máte přátele a tvůrčí schopnosti a staňte se živoucím příkladem radosti ze života. Žijte s co možná největší vnímavostí. Užívejte si svůj transformační proces.

Přijetí prosperity

   Začněte přijímat prosperitu ve všech podobách a mějte z ní radost.

   Jeden slavný člověk vzpomínal, jak jako chudý kazatel chodíval kolem drahých restaurací, domů, automobilů a obchodů se značkovými oděvy a nahlas říkal : "Tohle je pro mě, tohle je pro mě." Dopřejte krásným domům, bankám, luxusním obchodům a výlohám - ať vám mohou udělat radost. Uvědomte si, že tohle vše je součástí VAŠÍ hojnosti a že rozšiřujete své vědomí, abyste to všechno přijímali dle vlastní libosti. Vidíte-li dobře oblečené lidi, řekněte si : "Není úžasné, že mají tak velké bohatství? Je toho dost pro nás pro všechny.

   Nechceme, aby se měl dobře někdo jiný. Chceme, abychom se my měli dobře.A přesto nikdy nic nevlastníme. Pouze po určitou dobu využíváme určitý majetek, dokud ho nepředáme někomu jinému. Někdy zůstává majetek v rodině po několik generací, ale nakonec stejně přejde jinam. Je to přirozený rytmus a plynutí života. Věci přicházejí a odcházejí. A já věřím, že odcházejí proto, aby udělaly prostor něčemu novému a lepšímu.

   Podle mého názoru začíná skutečná prosperita tím, že ze sebe máte dobrý pocit. 

Přináší vám volnost a vy můžete dělat co chcete a kdy chcete. 

Nejde o hromadu peněz, jde o stav mysli. 

Prosperita nebo nouze, 

obojí je vnější vyjádření představ v naší hlavě.

   Když jsem poprvé slyšela názor : "Hojnost Vesmíru je dostupná všem", myslela jsem si, že to je nesmysl.

   "Vždyť je všude tolik chudých lidí", řekla jsem si v duchu. "A já jsem sama tak beznadějně chudá." Když jsem slyšela, že "vaše chudoba je pouze představa ve vašem vědomí", značně mě to naštvalo. Trvalo mi mnoho let, než jsem si uvědomila a přijala postoj, že za svou bídnou situaci nesu odpovědnost jen a jen já. Mohlo za to mé přesvědčení, že já jsem k "ničemu" a "nezasloužím si to" a že "peníze se získávají moc těžko" a že "nemám talent a schopnosti", což mě udržovalo v mentálním systému nedostatku.

   PENÍZE JSOU TEN NEJLEPŠÍ DEMONSTRATIVNÍ PŘÍKLAD ! Jak reagujete na tohle tvrzení ? Věříte, že je to tak ? Zlobíte se ? Je vám to jedno ? Jste rozhodnuti zahodit tuhle knížku ? Reagujete-li některým z těchto způsobů, pak je to SKVĚLÉ ! Dotkla jsem se čehosi, co je ukryto hluboko ve vašem nitru, samotného bodu odporu vůči pravdě. Je to oblast, na kterou se musíme zaměřit. Je načase otevřít se potenciálu přivolávajícímu příliv peněz a všeho dobrého !

zpracovala jsem z knihy Miluj svůj život od Louise L. Hay 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode