Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Modlitba za smysl života

Charles Virtue

 

Andělé, žádám vás, abyste nyní stáli při mně…

Žádám vás, abyste přišli a byli teď se mnou, vítám a přijímám to, jak se vaše vyšší, nebeská energie proplétá s mojí. Žádám vás, abyste dovolili vyšší vibraci vaší nádherné existence spojit se s mojí v jedno. S každým nádechem vnímám, jak je v mých vibracích více a více světla, jak se stávají vyššími a všechna nižší energie se uvolňuje a odchází pryč. Tak, jak existuji zde, v této přítomnosti, vítám proměnu, kterou přinášíte. Žádám vás, Andělé, abyste začali s prohlídkou celého těla, obou mých těl – energetického i fyzického.

Žádám vás, abyste se podívali na místa, kde je uložena nižší energie, strach nebo zlost, která se ještě neuvolnila. Žádám vás, Andělé, abyste tato místa nyní vyčistili a moje aura tak zůstala čistá a plná světla.

Dál prosím prohlížejte celé mé tělo i moji existenci a žádám vás, abyste se podívali i hluboko do mého srdce. Až se podíváte do této vzácné a chráněné oblasti mé energie, žádám vás, aby vaše práce se mnou rozpustila v tomto okamžiku všechny mé bloky a zdi, které způsobily, že mé srdce nebylo zcela otevřené. Až budete pokračovat v očistě mého srdce, všimněte si prosím, že tu sedím úplně otevřeně a přenechávám vám kontrolu. Prohlašuji, že v tuto chvíli se zcela odevzdávám vůli nebes a cestě, kterou mi určuje božský záměr. Žádám vás, Andělé, abyste pokračovali v hledání v mém srdci a abyste spatřili každý aspekt mého života a existence. Žádám vás, abyste mě viděli v mé pravé podobě, ne má zranění a masky, za kterými se schovávám. Žádám vás, abyste pohlédli na zdroj mého života a na to, jaké to bylo, když jsem si zvolil tento život – žádám vás, abyste uviděli nádheru božství a mého záměru. Abyste uviděli každé mé rozhodnutí v životě. Nejdražší Andělé, prosím podívejte se, kdo opravdu jsem a proč jsem si vybral tu být. V tuto chvíli před vámi nic neskrývám.

Jak se vám začne zjevovat každý aspekt toho, kdo jsem, odkud jsem a kým se mám stát v tomto životě, prosím vás, Andělé, abyste ze mě neprodleně začali uvolňovat vše, co jsem se naučil nebo o čem jsem byl přesvědčen a co mi brání v naplnění mého poslání. Žádám vás, abyste začali slaďovat energii mého srdce a duše s tím, co tu mám udělat, jak mám božsky sloužit v tomto životě. Andělé prosím vás, připomeňte mi pravdu, kterou jste dnes viděli, prosím zůstaňte se mnou v každém okamžiku mého života a nikdy mě nenechte zabloudit dál od Boha, než jsem chtěl. Prosím, průběžně mi ukazujte jasná a srozumitelná znamení, která mě provedou nezbytnými kroky k naplnění smyslu mého života a udržujte v mém životě nádherný zázrak nebeského požehnání, vedení a smysluplného života.

zdroj:  www.kodava.cz

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode