Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Křišťálové děti

Označení křišťálové děti dostaly na základě barev aury a podle struktury jejich energie. Mají překrásnou duhovou auru pastelových odstínů, tak jako efekt způsobený krystalem křišťálu.
KD se začaly rodit ve větší míře po roce 1995, protože věděly, že je doba nachystaná na vyšší vibrace dětí a jejich čistší způsob života. Některé starší KD již na planetě existovaly. Byli to poslové – první generace KD, kteří přišli, aby prověřili situaci a podali domů zprávu během snění. KD si často vybírají rodiče nebo prarodiče, kteří už jsou duchovně založení.
Myslím si, že všechny děti, které se v současnosti rodí, bychom mohli nazvat více méně křišťálové. A také si myslím, že všechny děti na této planetě si zaslouží respekt. Mým cílem je přiblížit v těchto článcích děti nové doby, které mohou být vychovávány v porozumění a lásce všech dospělých.
První, co vás na křišťálových dětech upoutá, jsou jejich oči: velké, pronikavé a na svůj věk neobyčejně moudré. Hypnoticky na vás upírají svůj pohled, zatímco vaše duše je pro tyto děti odkryta, takže ji opravdu vidí. Jsou radostné, velmi milé, smířlivé, tolerantní a vyrovnané.
Jsou velmi citlivé a empatické. Začínají mluvit později. Ke komunikaci používají telepatii. Jsou velmi muzikální. Mají úzký vztah k přírodě a ke zvířatům. Mají léčivé schopnosti. Velmi se zajímají o krystaly a kameny. Často hovoří o andělích, duševních rádcích a vzpomínkách na minulé životy. Jsou umělecky založené a vysoce kreativní. Dávají přednost vegetariánské stravě. Jsou to nebojácní badatelé.
Vrozené dary KD, jako např. jejich schopnost telepatie, bývají často nepochopeny – jsou často důvodem, proč tyto děti začínají mluvit později, někdy s prvními větami čekají až do svých třech až čtyřech let. Tyto děti jsou často kontaktní a komunikativní jiným způsobem. Jsou totiž obdařeny moudrostí a duchovním nadáním a jsou velmi laskavé a vnímavé. Často spontánně objímají lidi v těžkých situacích.
KD občas kontaktují jejich maminky ještě před početím, že se narodí. Těhotenství maminky s KD je spojeno s magickými zážitky a osobním růstem matky. Jedna žena během celého těhotenství měla sny o kněžkách a další se během těhotenství vyléčila z tělesné nemoci. Další matka říká, že cítila úžasnou energii vyzařující z jejího břicha.
KD působí jako malí mágové a velekněžky. Mají charisma a přitažlivost. Moc, kterou uplatňují, nepřichází skrz hrubou sílu, ale z jejich odhodlanosti a křišťálově čistých úmyslů. Také láska vyzařující z KD je neodolatelná. Tyto děti rozdávají léčivou dávku lásky kdekoliv se ocitnou. Jsou to přirození léčitelé a spontánně přitahují lidi.
Tyto děti umí číst myšlenky svých rodičů. Jedna matka například schovala malý nůž, se kterým si chtěl malý synek hrát.  Ten však šel najisto a tento předmět si opět vzal. Nebo osmnáctiměsíční dcera sebejistě ohlašuje „táta“ chvíli předtím, než otec přijde domů.
KD jsou velmi vnímavé a jsou ovlivňovány společnou energií planety. Když se masy lidé začnou strachovat, nebo když je krůček k události, která má změnit svět, KD mohou být depresivní nebo rozrušení. Také cítí emoce druhých, jako by byly jejich vlastní. Jsou velmi citlivé na hluk, na davy lidí, na teplo, na zmatek, chaotické prostředí a chemikálie.
Jsou nebojácné a často jednají, jako kdyby neměly žádný strach. Přelézají přes všechno možné s lehkostí. Jsou přirozené a instinktivní. Lépe chápou své tělo. Čtyřletá dcera viděla poprvé videokazetu s jógou a ihned provedla všechny pózy. Cvičila celých 70 minut a při jednotlivých pózách říkala matce:“Mami, tohle je pro tebe moc dobré. Měli bychom to cvičit každý večer před spaním.“
KD mají ve svém srdci tolik lásky, že jejich pouhá přítomnost má léčivý efekt. I velmi malé KD jako by instinktivně vědělo, jak řídit energii rukama, myšlenkami a dokonce krystaly, aby zesilovaly účinky léčení. Jedna pětiletá holčička řekla svým rodičům, že pracuje s Archandělem Rafaelem, který ji učí, jak léčit lidské tělo. Také mluvila o tom, jak vidí stíny okolo nemocných lidí. Tyto děti mají výjimečnou víru ve své léčitelské schopnosti a to je bezpochyby důvodem, proč jsou v něm tak dobří.
Asi pro mě nejtypičtějším znakem KD je, že léčí lidská srdce. Užívají terapii jedinečné útěchy, soucitu a schopnost říct tu správnou věc, která inspiruje, uklidní nebo pozvedne. Učí nás lásku přijímat. Jsou přirozeně optimističtí.
Tyto děti mají vysoké povědomí o Bohu. Jsou také silně propojeny s energií Země, přírody, Měsíce a hvězd. Některé mají schopnost pohybovat předměty pomocí vůle a silných emocí už jako malí. Někdy v jejich přítomnosti se přeruší elektrická energie spotřebičů nebo baterií.
Mají také silné propojení se zvířaty a kameny. Některé ví, jak se můžou vyléčit pomocí krystalu. Některé komunikují s neviditelnými bytostmi a milovanými zemřelými v konkrétní rodině. KD rády kreslí, malují, tvoří a hrají divadlo. Dokážou se zabavit úplně obyčejnými věcmi. Zatímco u předchozí generace se zdálo, že pouze složité a drahé hračky je udrží šťastné, KD se spokojí s květinou, štěnětem, propiskou a papírem nebo noční oblohou. Tato generace oceňuje jednoduchost.
Tyto děti jsou neobyčejně smířlivé. Během konfliktu se podvolí. Neumí bojovat. Díky své citlivosti mohou být až úzkostlivé, vybíravé až rozmazlené, zejména v jídle. Spousta druhů jídla jim prostě nechutná.
Křišťálové děti mají mimořádnou vazbu na jednoho ze svých rodičů nebo prarodičů – na kohokoli, kdo jim může porozumět na hluboké duševní úrovni. Jak se jednou vazba vytvoří, KD bývá nerado odloučeno od této osoby. Jsou závislí na útěše tohoto dospělého, na jeho pochopení a laskavost. Těchto dětí se může vyvinout úzkost ze strachu z odloučení, protože se bojí, že ostatní lidé jim nebudou rozumět. Tyto děti se také mohou bát, že ostatní budou nelaskaví a citlivé KD se z nějakého důvodu drží svého osvědčeného dospělého.
Znám pár křišťálových jedinců. Jsou nositeli velmi jemné energie. Často na mě působí, jako by byli duchem přítomni jen z poloviny a druhá polovina je někde jinde. Jsou na první pohled nenápadní. Vycítí mnohem dříve, že je něco v nepořádku. Jsou to nejlepší léčitelé „bolavých míst“, zdá se, jako by přirozeně věděli, co udělat, když není člověku dobře. Jsou napojeni na velmi vysoké a jemné energie. Myslím si, že každý v sobě máme tuto křišťálovou část. Je to jedna z našich nejsilnějších a nejjemnějších částí, která ale může být, když není pochopena, jako nejbolestivější a nejzranitelnější částí při styku s nižšími energiemi jako je násilí apod. Tyto části pomáhají našemu tělu se spojit s duší a nést v sobě více světla.
 
Většina poznatků převzata z knihy Křišťálové děti od Doreen Virtue.

zdroj https://www.vasilcuk.cz/

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode