Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Rodiče a děti

Šrí Swámí Vishwananda promlouvá:

„Během svých intervií si lidé často ztěžují na své děti. Bědují, že je jejich děti neposlouchají; děti křičí na své rodiče a bijí je.

Je smutné to slyšet. Ale kdo je za to zodpovědný? Poslouchají rodiče také své děti? Naslouchají jim?
Rodiče si často stanoví cíle pro své děti – ale jsou tyto cíle také cíle jejich dětí? Když rodiče své děti neposlouchají, tak se budou děti později bouřit. Když rodiče vnutí svému dítěti vždycky svá přání, bude to dítě jednoho dne – pravdpodobně v pubertě – samo od sebe protestovat.
Všechno, co rodiče do dítěte investují, se projeví později. Když je žena těhotná, posílá svou lásku do embrya. Když jde těhotná žena na modlitby, promítají se tyto i na ebryo.
Když rodiče vloží do svého dítěte pozitivitu, obdrží ji později zpátky. Když dítě utiskujete a zahrnete negativitou, sklidíte to později.
Z tohoto důvodu byste měli všechno, co vaše dítě vyjádří a všechna jeho přání slyšet, dítě vyslechnout. Když je ignorujete, projeví se to později.
Každých dvacet let přichází nový typ dětí, svět se vyvíjí. Před dvaceti lety byli děti jiné. To je evoluce. A to je důvod, proč rodiče musí vyslechnout své děti.

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode