Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Objednáváme z vesmíru

Z knihy Objednáváme si z vesmíru od Bärbel Mohr

    "Jestliže si člověk dokáže něco přát, aniž by si přitom dělal zbytečné obavy, pak se toto přání okamžitě splní."

 

     Leckterý příznivec jógy se možná snaží postavit na hlavu, aby se dostal do transu a v tomto stavu naprogramoval své podvědomí na věci, jejichž splnění si přeje. Ve skutečnosti ale potřebuje složité rituály ke komunikaci s vesmírem jen ten, kdo si myslí, že se bez nich neobejde. Ale jinak ne!

     Můžeš-li odeslat svou objednávku úplně normálně a v plné důvěře a pak na na ni zase zapomenout, máš úspěch skoro zaručený. Můžeš si své přání třeba napsat a přednést ho vesmíru v noci u okna nebo na balkóně, máš-li smysl pro romantiku. Pokud tě podle tvého názoru takhle nikdo neuslyší, představuj si, že máš neviditelný mobil a můžeš s ním úplně normálně telefonovat.

     To je všechno. Hotovo!

     Důležité ale je, aby to tím pádem bylo opravdu vyřízené. Ne aby sis hned druhý den myslel: "Hej vy tam nahoře - slyšel mě vůbec někdo?? Pro jistotu opakuji svou objednávku ještě jednou. Za dvě hodiny zase: ,,Třeba to zapůsobí, když ke své objednávce pošlu ještě spoustu energie..." A před spaním:,,A nezapomeňte, tam nahoře... Dorazila moje objednávka vůbec?" Za týden:,,Je už ta moje objednávka na cestě? Haló univerzum, slyšíte mě...?

     Nebo ať tě přitom napadá cokoliv. Uvědom si, co to znamená, když se takhle chováš. Jako kdybys univerzum podezříval z břídilství při práci. Jinak bys přece pořád netelefonoval nahoru, kvůli té své objednávce.

     Měli bychom se zbavit ostýchavosti z nevysvětlitelných energií a neměli se k univerzu chovat hůř než k jakékoliv jiné zásilkové službě. Vždyť to není žádný guru, u něhož bychom mohli žadonit a bědovat (což ostatně ani oni nemají rádi), ale zdroj energie. Představ si, že jsi poslal objednávku do nějakého zásilkového domu a příští den se faxem dotazuješ, jestli tvá objednávka skutečně došla. Pak ještě třikrát zavoláš. Nějaký pozemský zásilkový dům tě možná hned neškrtne ze seznamu zákazníků, konec konců přece chtějí tvé peníze.

     Ale vesmírné zákony fungují trochu jinak: objednávka se projevuje prostřednictvím tvé víry, tvé důvěry, nepochybností nebo bezstarostným vysláním objednávky a jejím zapomenutím. Zapomenutí bez křečovitého lpění je to nejlepší, co může potkat "začátečníky", kterým v důsledku nedostatku zkušeností někdy chybí důvěra. Zapomenutí má tu výhodu, že člověk ani nepomyslí na nějaké pochybnosti či zbytečné starosti.

     Sám si musíš vyzkoušet, jak se zbavit křečovitosti. Jedna možnost je ta, že si řekneš, kdykoliv se přistihneš při opakování objednávky nebo když se nemůžeš dočkat: ,,Mám rád svůj život takový, jaký je a objednané nepotřebuji ke štěstí. Není důležité, jestli to dostanu nebo ne. Nebudu tedy posílat jednu objednávku dvakrát a nebudu ty nahoře zbytečně otravovat. Jsem tak jako tak spokojený."

 

     Křečovité očekávání brzdí tok energie. Tento zásilkový dům totiž nedodává prostřednictvím balíkové pošty, nýbrž prostřednictvím inspirace. Většinou se jedná o nějaký drobný podnět nebo neurčité instinktivni nutkaní udělat to či ono, jít domů jinou cestou než obvykle a podobně. Očekáváš-li svou objednávku plný napětí, smutku a pochybností, nemůžeš slyšet svůj vnitřní hlas. To je jediný problém. Buď v pohodě, bav se a všechno přijde samo!

     A neodsuzuj sám sebe jako neschopného objednávat, když to napoprvé nevyjde. Já jsem měla ve srovnání s tebou rozhodující výhodu, když jsem začínala: vůbec jsem nepřemýšlela o tom, co dělám ani o tom, jestli se mé přání skutečně splní. Jen jsem objednala, abych ukončila diskuzi se svou přítelkyní a zbytečně jsem neživila emocemi nějaké pochybnosti, obavy či přehnaná očekávání. Neočekávala jsem vůbec nic, takže jsem byla moc překvapená, když to klaplo. S takovým úspěšným zážitkem to samozřejmě to šlo mnohem snadněji.

     To je celý trik: stačí jeden přesvědčivý úspěch a celá věc běží jako na drátkách, protože v ni věřiš. Třeba bys mohl zkusit tohle: jestli máš auto, mohl bys cvičit z parkovištěm. Když jedeš někam, kde normálně není místo na parkování, objednáš si ho, než vyjedeš. Třeba tě před odjezdem někdo zavolá nebo se ti zachce jet úplně jinou cestou, nebo zmeškáš zelenou na semaforu, protože se díváš jinam. Nicméně až dorazíš k cíli, ve stejném okamžiku uvolní nějaké vyjíždějící auto parkoviště třicet merů od domu, do kterého jedeš. Až do tohoto dne jsi musel objet aspoň třikrát kolem bloku nebo jsi musel parkovat strašně daleko. Musíš uznat, že by to mohl být první úspěch.

     Toto uznání je důležité. Co by podle tebe řekl zásilkový dům Quelle, který ti poslal překrásný, tebou objednaný svetr, když zavoláš a řekneš:" Tedy upřímně řečeno, nejsem si jistá, jestli už takový svetr dávno nemám, takže vaše dodávka ještě chybí. Spíš věřím tomu, že jste mi zatím žádný svetr neposlali."

     To by se jim zdálo pěkně nevděčné. Když naopak omylem dvakrát poděkuješ za jednu dodávku, ačkoli šlo o pouhou náhodu (pokud vůbec něco takového existuje), pak zřejmě budou tak dojati, že ti příště dodají to nejskvělejší parkoviště i bez objednávky.

     Kromě toho ti prospěje, když uznáš (přinejmenším tu možnost), že jsi úspěšně zvládnul jednu objednávku. Při další už budeš mít méně obav, že by to nemuselo vyjít.

     Zatímco čekáš na dodávku, ROZHODNI SE jednoduše proto, že to není důležité a že máš rad svůj život i tak.

     Snaž se kolem sebe vycítit energii celého vesmíru. Nabij jí své tělo. Řekni veškerému bytí, že jsi ochoten přijímat podporu. Jsi připraven žít svou pravdu. Jsi ochoten žít to, co jsi. Život je BOHATSTVÍ. ŽIJ SVÉ BOHATSTVÍ.   

 

Obrázky na profil, obrázky na lide.cz

 

KDYŽ SI ČLOVĚK MŮŽE NĚCO PŘÁT, 

ANIŽ BY SI KVŮLI TOMU DĚLAL STAROSTI,

OKAMŽITĚ SE JEHO PŘÁNÍ SPLNÍ 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode