Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Ochrana

 

Jsem zde - když jsi sám - jsem zde, když se cítíš špatně

 

 -  když tě vyhánějí

 

 -  když si myslíš, že už to dál nejde,

 

 -  když jsi zoufalý a smutný,

 

 -  když máš strach a bojiš se,

 

 -  když tě ostatní nemají rádi,

 

 -  když tvoje přátelství obklopuje zeď,

 

 -  když starostmi nemůžeš spát,

 

 -  když ti někdo ubližuje,

 

 -  když jsi ve velkém nebezpečí,

 

 -  když jsi nemocen a potřebuješ pomoc,

 

 -  když se se svými strázněmi nemůžeš vyrovnat sám,

 

 -  když se pro tebe svět rozpadá,

 

 -  když potřebuješ trochu víc lásky,

 

 -  když máš velké bolesti,

 

 -  když ti nikdo nenaslouchá,

 

 -  když už se nemůžeš udržet vyčerpáním,

 

 -  když máš špatné svědomí,

 

 -  když mne voláš.

 

 Jsem zde, když se vracíš ke mě domů,

 

 -  jako slunce, které dává teplo a radost

 

 -  jako plamen, který nikdy nezhasíná,

 

 -  jako krásná květina, která potěší tvé srdce,

 

 -  jako mrak, který tě zahalí láskou,

 

 -  jako ruka, která starostlivě uchopí tvoji ruku,

 

 -  jako srdce, které vždy bije pro tebe,

 

 -  jako přítel, který tě nikdy nezradí,

 

 -  jako anděl, který tě ochraňuje a vede,

 

 -  jako sestra, která s tebou sdílí starosti a bolesti,

 

 -  jako matka, která s tebou cítí a rozumí ti,

 

 -  jako otec, který ti poskytuje věčný úkryt.

 

Jsem zde vždy pro tebe, tvůj nekonečně milující Bůh...

ENERGETICKÝ OCHRANNÝ ŠTÍT

 

     Vytvořit si ochranný energetický štít znamená představit si, že jste obaleni neproniknutelnou vrstvou světla. Světlo je andělskou substancí. Andělé jsou milující a jsou obdařeni iteligencí a pokud je zavoláte, velice rádi vám pomohou. Stačí si představit vrstvu světla a pozitivní energie a v tu chvíli jste pod ochranou. Tato vizualizační technika vytváří okamžitou a účinnnou ochranu, ať jí použije kdokoli bez vyjímky. Není možné při tomto udělat chybu, ani vám nebude ke světelné a ochranné energii odepřen přístup. Toto světlo je vždy Božským světlem našeho stvořitele. Temné síly nemají k tomuto světlu přístup, proto se nemůže stát, že byste náhodou na svou ochranu přivolali nízké síly.

     Spustit energetickou ochranu je otázkou okamžiku. Můžete zvolit různé barvy světla, podle toho, proti čemu se chcete chránit. Ke své ochraně můžete používat tyto barvy světla:

 

BÍLÉ SVĚTLO:

 

     Bílé světlo přivolává anděle, kteří vás obklopí a bdí nad vámi. Skrze jejich ochranu k vám nemůže nic zlého proniknout.

 

RŮŽOVÉ SVĚTLO:

 

     Růžové světlo byste si měli zavolat na pomoc kdykoli jste s negativním člověkem, který je posedlý svými problémy. Růžové světlo šíří vibraci lásky vůči všem, s nimiž mluvíte a současně naplňuje touto milující energií i vaše nitro. Ochranným štítem růžového světla nepronikne nic jiného než pozitivní myšlenky a láskyplná energie.

 

SMRAGDOVĚ ZELENÉ SVĚTLO:

 

     Představte si, že jste obklopeni smaragdově zeleným světlem, kdykoli cítíte, že ve vašem fyzickém těle nastala nerovnováha. Toto světlo má na tělo léčivý účinek.

 

FIALOVO-ČERVENÉ SVĚTLO:

 

     Představte si, jak jste obklopeni fialovo- červeným světlem, které zvyšuje duchovní vibrace duše. Pomůže vám nejen pozvednout se nad problémy, které vás tíží, ale i navázat spojení s božským vedením ve vaší duši. Světlo této barvy také odráží všechny druhy nízké energie, odpuzuje nízké bytosti a duše z astrálního světa.

 

DUHOVÉ SVĚTLO:

 

     Představujte si, že jste oděni do pláště z pruhů duhy. Tato vizualizace posílí vaši schopnost uzdravovat sebe sama i druhé.

 

     K ochraně můžete použít i několik barevných vrstev světla současně, abyste využili všech účinků ochrany najednou. Můžete si například představit, že vás obklopují tři vrstvy světla: první bílá, která svolává bdící anděly, za ní smaragdově zelená, která působí léčivě na vaše tělo a nakonec vrstva fialovo-červeného světla, která pozvedne vaše vědomí a otevře je pro vyšší pravdu.

 

     Takto můžete chránit i své blízké, svůj domov, své auto nebo dopravní prostředek, kterým právě jedete. Postup je stejný, jen si při něm místo sebe představíte osobu nebo věc, místo či oblast, kterou do léčivého světla chcete zahalit. Kdokoli o ochranu požádá, bude mu poskytnuta.

 

 

ENERGETICKÉ ČIŠTĚNÍ

     Je vhodné naučit se pravidelně zbavovat negativních energií, čistit se od myšlenek spojených se strachem, jak vlastních, tak cizích. Únava je hlavním příznakem toho, že do vás nízké energie pronikly. Tento typ únavy neodstraní kofein, spánek ani cvičení. Pocit hluboké únavy je chronický, neboť jeho zdrojem není vaše fyzické tělo. Avšak nejen únavu, ale i její příčinu můžete odstranit velice jednoduše. Kdykoli se budete cítit unaveni, zkuste použít následující metody energetického čištění.

ZPŘETRHÁNÍ POUT

     Tato metoda je základem energetického čištění. Kdykoli na vás někdo pomyslí s pocitem, že mu můžete pomoci, v tu chvíli vám odčerpává energii. Napojí se na vás éterickými "kabely". Dokonce vůči vám prostřednictvím tohoto spojení může vysílat negativní energii. Jedná se však většinou o nevědomý proces. Toto spojení pomocí éterických vláken vidí jasnovidci a vnímají senzibilové. Ke zpřetrhání těchto pout stačí v duchu nebo nahlas pronést tato slova:

"Archanděli Michaeli, sestup ke mně a přeruš všechna pouta, kterými je mi odčerpávána energie a vitalita."

     Jestliže jste opravdu připraveni se těchto pout vzdát, archanděl Michael vaše přání okamžitě splní. Někdy však lidé lpí, právě na vazbách, které je energeticky oslabují, z nezdravé potřeby být pro druhé nepostradatelnými. Jestliže je to i váš případ, požádejte archanděla Michaela, aby vám pomohl zbavit se strachu, který vaši potřebu nepostradatelnosti vyvolává. Nezapomínejte, že archandělé mohou být současně přítomni na mnoha místech najednou a že nejsou omezeni časem ani prostorem.

 

SPOJENÍ S PŘÍRODOU

     Rostliny a zvířata poskytují vítaný odpočinek po vyčerpání, které způsobuje umělé osvětlení, elektromagnetické pole, zvonící telefony, ale i stres z kontaktu z cizími lidmi. Rostliny jsou navíc schopny zbavovat mentální, emocionální i fyzické tělo člověka energetických škodlivin. Když se cítíte unaveni, vyjděte si na procházku. K posteli si dejte květináč, aby vás rostlina a její vily mohly ve spánku energeticky čistit.

 

KOUPELE V MOŘSKÉ SOLI

     Pokud nežijete u moře, rozpusťte si v teplé lázni mořskou sůl. Koupel ve slané vodě má podobné účinky. Čistá mořská sůl zbavuje tělo škodlivin. Je však třeba vyhnout se výrobkům uměle barveným a parfémovaným, abyste jejich prostřednictvím nedostávali do těla ještě další chemikálie.

Čerpáno z knih od Doreen Virtue

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode