Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Meditace na odpuštění s archandělem Rafaelem

Tuto meditaci provádíme, pokud nemáme konkrétní osobu, které chceme odpouštět. Vzhledem k tomu, že v naší minulosti je spousta duší, které neznáme v současném životě a s kterými jsme nebyli vždy v harmonickém vztahu, je velmi užitečné tuto meditaci provádět.


sed se vzpřímenou páteří a zklidnění mysli pomocí pozorování svého dechu. Pak přenést pozornost do místa 7. čakry a říkat:"Otevírám pohár Poznání a prosím archanděla Rafaela o pomoc. Naplň tento pohár Poznání čistící pěnou, která odvede uložené negace, plynoucí z karmických svazků s jinými dušemi." - aspoň 3x

při nádechu vedu tuto energii do 6. čakry a při výdechu se vracím zpět do 7.čakry. Ten, kdo vidí barvy ve 3. oku, přejde k dalšímu kroku až tehdy, až se barva ve 3. oku vyčistí- zjasní. Kdo barvy nevidí, je to na něm.

při nádechu vedu energii ze 7. čakry do 5. čakry a při výdechu zpět do 7.čakry - opět tak dlouho, až ve 3.oku se barva zjasní

stejným způsobem vyčistíme 4. čakru

po jejím vyčištění zde zůstaneme a poprosíme archanděla Rafaela o jeho smaragdovou energii, která nám pomůže odpustit a říkáme: "Osvobozuji sebe a všechny ostatní v mém životě od starých bolestí. Pouštím se minulosti a odpouštím všem. Jste volní a já také. Všichni začneme žít přítomnými chvílemi. Vydejme se s odvahou, důvěrou, vírou, láskou, soucitem a nadějí se zdravou duší a tělem." Jakmile se barva ve 3. oku zjasní, můžeme skončit.

poděkujeme

 

zdroj  www.marieblankytna.blog.cz
 

 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode