Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Mistr Hilarion – poselství pro týden od 13.3. do 20.3. 2011

Milovaní,


Žádáme vás, pokračujte každý den v prosbách o pomoc pro lidi v Japonsku, neboť my skutečně potřebujeme vaše prosby, abychom mohli pokračovat hmatatelnějším způsobem. My to děláme, protože nás za tímto účelem voláte a již bylo mnohé uskutečněno v rámci pomoci na éterické úrovni. Většinou se ukázalo, že to nemohlo být jinak.
Svět se nadále posouvá do Nové Zemské Reality s každou vlnou energie, která se blíží k povrchu. Vaše zpravodajská média publikovala fakt, že každé zemětřesení a tsunami, které právě proběhly, posunuly Zemské osy o několik stupňů. Svět je postrkován pomalu a co nejopatrněji do své nové pozice na Nebesích, do správného uspořádání s Galaktickým centrem. Jde o neuvěřitelný čin, který se odhaluje před vašimi zraky.
Pevně se držte svých záměrů a víry během vývinu lepšího Světa a lepší cesty, Drazí, protože tím je to vytvořeno a prokázáno. Pokud se vám ze všech změn, které se kolem vás dějí, točí hlava, ponořte se do sebe, propojte se svým Vyšším Já. Všichni jste vedeni a jste v této kritické době na správných místech. Vězte, že jste stále provázeni a ochraňováni ve všech svých aktivitách, i při těch, které vás odvádí z domova. Nikdy nekráčíte sami.
Milovaní, jak jsme vám již říkali, letos a v příštím roce 2012 bude probíhat mnoho změn. Budete ohromeni při pohledu zpět na rok 2011, na ten obrovský rozsah událostí a na změny v názorech a stanoviscích lidí na Zemi. Pryč bude stará tvrdohlavost, umíněné způsoby lidského ega a na těchto místech bude sladký Duch Jednoty, ochoty a spolupráce, uvedení nejvyššího dobra všech na první místo priorit.
Seberte svou sílu, Milovaní, a velte Armádě Světla, aby vykonala své zázraky na vaší Planetě. Stojíme pohotově k obnovení a uzdravení všeho na a uvnitř vaší Planety. Matka Země se posouvá, mění a obrozuje jako fénix, který vstává z popela, za účelem pozvednutí do vyšších dimenzí, které jsou v těsnějším uspořádání s Nanebevzetými říšemi Světla a Lásky a v symbiotické empatii, a tak také Lidstvo poroste s Ní.
Proudění Lásky k lidem v Japonsku a všem dalším oblastem pokračuje a mění celkovou atmosféru kolem vás, a tím je VŠE povznášeno… to je ten pozitivní závěr osobních a národních tragédií, které nyní postihují lidstvo na Zemi. Posílejte energie Světla, Lásky, Léčení a Požehnání i s tím, že vaše Duše roní slzy empatie s vašimi bratry a sestrami, kteří jsou polapeni těmi nejmocnějšími změnami, jaké Lidstvo kdy zažilo, zatímco je stále ještě fyzicky na Planetě.
Toto je čas, který je možný zažívat pouze hluboce… přijde doba, kdy se zrodí přesné záznamy této neuvěřitelné fáze a budou dostupné každé Bytosti v našem Vesmíru a dál, budou vzdávat čest kuráži a houževnatosti lidí na Zemi, kteří jeli na vlnách Kosmických změn s takovou suverenitou a vítězstvím a vytrvalostí. Velebíme Lidského Ducha, ve kterém žije sláva a vznešenost Stvořitele Všeho, Co Je.
Do příštího týdne…


JÁ JSEM Hilarion


©2011 Marlene Swetlishoff, https://www.therainbowscribe.com/
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

zdroj  https://www.masaze-pardubice.com/?p=1782
 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode