Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Budu tady na tebe čekat

     Bylo mi devět let, když moje babička zemřela na těžký infarkt. Po zprávě o její smrti jsem se zamkla v koupelně, abych mohla být sama. Do té doby jsem nepoznala nikoho, kdo by zemřel, a začala jsem přemýšlet, kam mohla odejít, co se stalo s její duší a podobně.

     Jako dítě jsem byla v kostele jen několikrát, ale upřímně jsem věřila v Boha a každý večer jsem s ním mluvila ve své modlitbě. Jakmile jsem byla tedy sama v koupelně, začala jsem se modlit, žádat o nějaké znamení, že moje babička ještě existuje, že není sama ani se nebojí ve tmě a že necítí bolest.

     Téměř okamžitě se moje babička zjevila v místnosti ve třpytivé průsvitné mlze. Vypadala, jako bych jí viděla skrz akvárium plné vody. Moje prostá babička, většinou jednoduše upravená, vypadala velmi krásně a šťastně. Měla na sobě hezké tyrkysové šaty a vlasy měla vyčesané, jako by se chystala na nějakou zvláštní příležitost.

     Mluvila. Vlastně nepohybovala rty, ale její hlas jasně promlouval k mé mysli. "Ahoj, drahoušku, mám jen málo času, ale chci, abys věděla, že jsem v pořádku. Jsem zde se svou matkou, sestrou a ostatními členy rodiny, kteří již zemřeli. Slzy se mi nahrnuly do očí, a začala jsem se bát. Její obraz se najednou začal rozmazávat a babička řekla: "Nechci tě strašit, tak raději půjdu."

     Odpověděla jsem hlasitě: "Ne, nechoď. Promiň. Nebojím se. Ach Bože, neodváděj jí ještě. Nechej jí tu, prosím tě!" Obraz mé babičky odmítavě zavrtil hlavou. "Nemohu zůstat. Mám na rozhovor s tebou jen pár okamžiků. Vůbec bych zde teď neměla být. Ale chtěla jsem, abys věděla, že jsem v pořádku. Jsem šťastná a už nemám bolesti. Budu na vás všechny čekat, až za mnoho let přijde váš čas." A byla pryč.

     Tento zážitek mi pomohl pochopit, že Bůh má pro každého z nás svůj plán. Nebojím se smrti své ani blízkých, protože vím, že až členové mé rodiny odejdou, dostanou se na lepší místo.

Byl to krásný okamžik v mém životě a nikdy na něj nezapomenu.

Diane Lynn Willard Zarrová

přepsala jsem z knihy Setkání s anděly  od Doreen Virtue

 

 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode