Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Třída plná andělů

 

     Mému synovi Mathewovi bylo právě pět let a připravoval se do mateřské školy. Dělala jsem si s ním starosti, protože jsem věděla, že je jasnovidný a přecitlivělý.

     Doma jsme často mluvili o andělech, vzájemně jsme se svěřovali se svými vizemi a během dne jsme v našem domě anděly vídali. Moje dcera Faith ve škole při několika situacích projevila své duchovní schopnosti, ale zjistili jsme, že mnoho dětí, ale i dospělých, neumí u druhých tolerovat schopnosti, jež jim samým nebyly dány. Výsledkem bylo, že Faith přestala dávat najevo své jasnovidecké schopnosti. Děti dokážou být navzájem k sobě velmi kruté a Faith se poučila, že není rozumné se ve škole svěřovat.

     Po těchto zkušenostech jsem se bála o Mathewa, když měl jít poprvé do školky, protože ten je větší mluvka, než jeho sestra. Mohl se tak snadno stát terčem výsměchu svých spolužáků. Neustále jsem se modlila, abychom tuto situaci zvládli.

     A mé modlitby byly vyslyšeny! Když jsem vyzvedla Mathewa první den ve školce, vběhl mi do náruče a vzrušeně mi říkal: "Moje učitelka věří v anděly, mami! A chce s tebou mluvit."

     Setkala jsem se s Mathewovou učitelkou, velmi příjemnou ženou. Když jsme se dostaly do důvěrnějšího rozhovoru, zmínila se o tom, jak báječné je mít takové dítě, jako je Mathew, ve třídě. A nejen to, ale ještě dalších šest žáků hovoří o andělech velmi otevřeně. Řekla, že se jí to nikdy dřív nestalo a že to považuje za velké požehnání.

     Teď, když denně vodím Mathewa do školky, ve třídě hraje uklidňující hudba - jeho učitelka přehrává dětem cédečka, v jejichž názvu bývá slovo "anděl". Mathew mi pověděl, že mají ve třídě zvláštní židli pro anděly a tráví s nimi přestávku.

 

(Janette Rodriguezová)

přepsala jsem z knihy Setkání s anděly od Doreen Virtue

 

 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode