Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Práce s energií

Díky práci s energií můžete tvořit zázraky

     Práce s energií znamená používat své myšlenky, představivost a vizualizaci před zahájením akce ve hmotě. Při práci s energií využíváte sílu světla a magnetismu a propojujete se s vyššími dimenzemi, abyste stvořili to, co chcete, ve své fyzické realitě.

     S energií můžete pracovat prostřednictvím svých představ. Budete je proměňovat, dodávat jim různé tvary, barvy, symboly, nebo pocity. Dále si představíte, jak je symbol či představa - předmět vašeho tvoření, čím dál krásnější, otevírá se a harmonizuje. Když si mentálně tvoříte obraz žádané věci či skutečnosti a hrajete si s ním, pracujete v podstatě s předmětem svého zájmu jako s energií.

     Pracujete-li s energií a pak předáváte do vytvořených představ více světla, možnosti vašeho tvoření nemají hranic. Budete-li pracovat s energií před tím, než se pustíte do akce, přitáhnete si nejspíš události, okolnosti a lidi, které potřebujete, daleko rychleji a lépe , než když práci s energií vypustíte. Tvůrčí úsilí na energetické úrovni může vést k tak rychlým a mocným výsledkům, že je můžeme nazvat "děláním zázraků".

     Před zahájením práce s energií se soustřeďte na výsledky, jichž chcete dosáhnout. Dále si představte svou auru jako sítě světla, které se rozšiřují směrem vzhůru a čím výše se dostávají, tím jsou jemnější. Někdo si tuto síť představuje jako "pletivo", jehož oka se směrem vzhůru zmenšují. Jiní ji vidí jako ze světla utkanou látku - hustší a jemnější, čím více dosahuje. Vyšlete své vědomí po této síti nahoru a představujte si, že se spojujete s vyššími aspekty Univerzální mysli. Představujte si, že se na energetické úrovni setkáváte s tím, co chcete vytvořit a mentálně pracujete na zkrášlení jakéhokoliv symbolu, který vám přijde na mysl. Až ze svého symbolu - z energie, s níž pracujete, budete mít dobrý pocit, je čas si jej přitáhnout do své reality. Představte si, že se tato energie mění v částice světla, vy se s nimi harmonizujete a přinášíte si je do svého bytí. Až tento postup zvládnete, bude vám trvat jen několik málo vteřin a přitom můžete dosahovat podivuhodných a rychlých výsledků.

     Když pracujete s energií, můžete mít pocit, že si své vnitřní vjemy jen vymýšlíte. Přesto můžete tvořit celkem jednoduše, když si představíte, jak pracujete s energií toho, co chcete mít.

     Nejdůležitějším klíčem k tvoření nové skutečnosti je vaše tvořivost a představivost. Tvořivost se dá naučit. Každý z nás zažil tvůrčí momenty, náhlé vhledy, návaly inspirace nebo nové vize, jak se také dají věci dělat. Jediný rozdíl mezi lidmi, kteří si o sobě myslí, že tvořiví jsou, a těmi, kteří o tom pochybují, spočívá pouze v jejich představách o své tvořivosti. Začněte si říkat, že jste tvořivý člověk. Zastavte se na moment a pomyslete na něco, co byste rádi zlepšili. Teď zapojte svou tvořivost a vykreslete si něco ještě lepšího, než jste si doposud představovali. Nepřijímejte své současné podmínky jako to nejlepší, co kdy budete mít. Nevěřte lidem, kteří vám tvrdí, že něco nelze. Když umíte tvořit s energií a světlem, nic není nemožné.

     Představivost překračuje vaše dimenze a spojuje vás s Univerzální myslí, kde je možné cokoliv. Ve svých představách se můžete spojit s věcí nebo okolností, po které toužíte, jako s energií. Můžete si s ní pohrát, přidat jí světlo a pak jí přivést do vaší reality, rychle a lehce.

     Najděte si čas na denní snění, fantazírování, uvolnění a přemýšlení o všem, co chcete vytvořit. Nacvičujte si nové, neomezené myšlení. Rozšiřujte své představy o tom, čeho je možné dosáhnout. Myslete pozitivně a představujte si, jak žijete plněji, než dnes.

     Chcete-li prožívat v nějakém svém vztahu více lásky, představte si tento vztah raději takový, jaký ho chcete mít. Nesoustřeďte se na jeho dnešní podobu. Chcete-li více peněz, hojnosti nebo si přejete najít spřízněnou duši či se těšit dobrému zdraví, pak dělejte, jako by tomu tak už bylo a předem děkujte svému vyššímu já, že vám to vše poskytne. Pracujte s energií toho, co chcete a důvěřujte, že je možné to mít.

     Používejte afirmací v přítomném čase. Tím to vše snáze získáte. I když ve chvíli, kdy afirmaci vyslovujete, to nemusí být pravda, budete-li si je opakovat, stanou se skutečností. Věřte, že jakmile jednou potvrdíte, že něco máte, vše, co se bude od této chvíle dít, vás na danou věc nebo okolnost připravuje. Když si v mysli představujete svůj úspěch a potvrdíte si, že už jej máte, Univerzální mysl pracuje s vámi. Vytváří dokonale vše, nač myslíte a v co věřite.

     Jste spolutvůrčí silou. Můžete mít nejlepší život, jaký si jen dovedete představit. Život naplněný radostí, hojností, milujícími přateli a dobrým zdravím. Potvrďte si, že to, co chcete, už se děje a důvěřujte, že to k vám přijde v pravý čas tou nejlepší cestou. 

 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode