Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Jak poznat, že jsme na vlně vzestupu

   Je to o pocitu, který je uvnitř nás. Tento pocit je nepřenosný, nejde ho nikomu poslat, ani dát pocítit, ten musí cítit každý sám ve svém nitru. Zkusím to popsat po svém, i když pocity se někdy dávají do slov velmi těžko.

   Je to takový vnitřní klid a mír unitř vás, je to pocit spokojenosti, nepopsatelného štěstí a radosti. Už snad není nic, co by vás mohlo vyvést z tohoto klidu a rozhodit, to vše je již za vámi, cítíte hluboko uvnitř sebe spokojenost a stálý pocit radosti.

   Především je to pocit naprosté svobody a volnosti, necítíte omezení téměř v ničem, necítíte žádnou svázanost, připoutanost k nikomu a k ničemu, a obráceně, také toto nedopustíte ani na sobě. S upřimným úsměvem ve tváří říkáte NE, tam, kde je to potřeba a necítíte přitom žádnou výčitku, protože to děláte s lásky k sobě i k druhým. Máte postavené své hranice, nenecháte si nikým ubližovat. Jakékoliv negativní vlivy jdou mimo vás, nepřijímáte tuto realitu a nebo ji můžete přeměnit v pozitivní, pokud to jde. 
   Usmíváte se a jediné, co můžete s některými lidmi cítit, je soucit. Stojíte pevně jako maják a jste si uvnitř sebe jistí Světlem,které vystupuje z vašeho nitra a vy víte že toto Světlo můžete vědomě zesilovat, když je potřeba a také to děláte Jakékoliv obavy a strachy jdou již mimo vás, protože víte, že vám nikdo nikdy nemůže ublížit, jen, pokud vy to dovolíte. Ale jelikož víte, že máte od Boha jasně dané právo na prožívání radosti a pohody, tak toto právo si nenecháte jen tak nikým přece vzít. Je to vaše právo a ten kousek Světla od Boha, který máte uvnitř sebe, z vás dělá velmi mocné bytosti, které jsou si na určité úrovni vědomy, kým opravdu jsou. 
   Nemáte potřebu nikoho zachraňovat, nemáte potřebu nikomu měnit životy, protože víte, že pomoci si musí každý sám. Každý se učí sám ze svých zkušeností a ze svého života, každý je jiný, každý si zvolil nějakou cestu a je třeba ji u každého respektovat. Je důležité akceptovat svobodnou volbu každého člověka, ať je jakákoliv. Když vás někdo požádá, můžete mu s láskou ukázat směr, ukázat cestu, poradit, pokud o to stojí, ale nezasahujete do jeho dění, protože znáte vesmírné zákony a jejich principy. 
   Nemáte potřebu nikde vykřikovat a za každou cenu si obhajovat svou pravdu, protože víte, že pravda jako taková, může být pro každého člověka jiná, podle prožitků, úrovně vědomí, úhlu pohledu, atd. Víte, že to, co bylo pravdou před deseti, pěti, lety, před rokem, či včera, může být dnes úplně jinak. 
   Vše se mění, vše kmitá, vše je ve změně, nic nejde zastavit, je to zákon. I naše energie neustále kmitá, její částečky jsou v neustálém pohybu, i když to okem nevidíme. Vše, co se zdá pevné a neměnné je pouze iluzí. Frekvence naši energie kmitá a mění se podle našich myšlenek, našeho vnímání, našeho stavu, v jakém se nacházíme. Pokud jsme na vlně vzestupu, to znamená, že držíme krok s energií, která k nám proudí z Vesmíru a také s energií matky Země, která vzestupuje spolu s námi, frekvence naši energie kmitají velmi rychle a její částečky se touto rychlostí zjemňují. Pokud se naše vibrační frekvence zrychluje, stoupáme ve svém vědomí, stoupáme do vyšších dimenzí. 
   Matka Země stoupá a je jen na nás, zda jdeme s ní, či ne. Vzestupuje s námi i bez nás.
   V této fázi, nemáte potřebu nic řešit, nic nehodnotíte, nic vás nemůže rozhodit, vše, co jste dříve řešili, dnes ztrácí jakýkoliv význam a je to pro vás nepodstatné. Neřešíte zbytečné věci, to, co dříve bývalo pro vás důležité, jsou dnes blbosti. Změnily se vaše životní hodnoty. Dalo by se to zjednodušit třeba na příkladu, že je vám jedno, zda máte v kapse poslední stovku, nebo miliony, protože víte, že je o vás postaráno a dokážete se na to plně spolehnout, aniž byste si dělali starosti. A víte, že to tak je a ono to tak opravdu je a vás to vůbec nepřekvapí, jen zašeptáte díky a jdete dál. Nestrádáte v ničem, dokonce si můžete dovolit užívat si života. Nelpíte na ničem, protože když na něčem lpíte, ztrácíte to, když nelpíte, máte to. Užíváte si každý den v radosti, ta radost jde zevnitř, z vašeho vnitřku, ráno se probouzíte a usmíváte se ...přes den se stále usmíváte a druhým lidem připadáte legrační, protože se usmíváte, ale zároveň tím dokážete "nakazit" i své okolí. 
   Někdy si připadáte, že se nadnášíte, protože ty energie, které proudí jsou tak silné, že když si představíte, že na tu jejich vlnu naskočíte, tak prostě "lítáte". Někdy se vám může stát, že se "ztratíte v čase". To se občas stává, že máte buď krátký nebo delší "výpadek" z této reality. Mnohdy vám tečou slzy, jsou to slzy radosti a vděčnosti a vy si uvědomujete jednotu s Bohem, s anděly, s přírodou, se vším......
   Už jste se pustili starých zajetých kolejí, starých programů, jste otevřeni všemu novému a vítáte to do života s radostí.  
   Ale pokud nejste sladěni s touto energií, např, vás něco rozhodilo a vy to dopustíte a necháte se něčím nebo někým rozhodit, tak tyto silné energie mohou způsobit, že jste unavení, bolí vás hlava a máte plno jiných dalších potíží, které nemají nikde žádnou jinou příčinu, než tu, že nejste frekvenčně sladěni. Toto se vám může i stávat, když trávíte čas s lidmi, kteří vibrují na jiné frekvenční vlně než vy a vy se necháte vtáhnout do jejich rolí.
   Je třeba si dělat energetické ochrany a nenechat si svou energii nikým brát. Je mnoho lidí, kteří se ještě dodnes nenaučili čerpat energii z volných zdrojů, z přírody, z vody, z Vesmíru, atd, ale umí pouze parazitovat na druhých lidech a brát jim jejich energii a navíc jsou ochotni pro to udělat maximum, dokonce ve jménu lásky, či jakoby pomoci, či posílání energie na dálku apod. takto parazitují na druhých. Stačí ochrana, kterou si uděláme okolo těla. 
   Nyní z  Vesmíru od Boha a přes anděly, kteří jsou božími posly proudí tolik energie, jak jsem několikrát psala, že máme co dělat, abychom se s ní sladili. Také zde máme Avatary, kteří jsou darem od Boha pro nás, tak jako tu byli v každé době po celou historii velcí mistři, proroci, avataři, tak jsou zde i dnes. Kdo byl například u Matky Meery, mohl v tichu pocítit boží Světlo, které, čistí, léčí, zvyšuje vibrace atd. Zasvětila celý svůj život Zemi, aby nám všem přinesla Světlo, dělá to zcela zdarma po celém světě, z čisté bezpodmínečné lásky k nám, k Zemi, k Bohu....
   Je třeba si pečlivě vybírat, od koho si necháme posílat energii a je důležité soustředit se přitom na své pocity. O pocitech a jak se na ně spoléhat, jsem již také psala několikrát a mohu ještě něco napsat. Každý člověk si může sám požádat jakéhokoli anděla, archanděla, nanebevzatého mistra, či Boha, o energii, kterou potřebuje, vložit do toho svůj záměr a bude vyslyšen. Všichni jsme božími dětmi a není nikdo, komu by Bůh či andělé odepřeli to, oč žádáme. Jen to někdy přichází jinak, než jsme očekávali. Proto je dobré požádat, neočekávat, jakým způsobem to přijde a jen se odevzdat. Bůh i andělé vědí, jaký způsob je pro nás nejlepší. Není nikdo vyvolený a Bůh nám nikdy neřekne, že nám energii pošle jen přes některého člověka.Toto je třeba si uvědomit. Je to na nás a v nás. 
   Pokud odevzdáváme stále svou sílu a energii jiným lidem, nebo naopak, pokud někdo stále potřebuje energii druhých lidí, tak začne snižovat a zpomalovat svou vibrační frekvenci, až vibruje na velmi pomalé úrovni, jeho energie je těžká, hutná a hustá a také se to projevuje i v jeho chování a v jeho životě. Takový člověk je nespokojený, především sám se sebou a snaží se svou nespokojeností znepříjemňovat život i svému okolí. Je často podrážděný, nervozní, má potřebu neustále křičet, kritizovat, hodnotit, posuzovat, manipulovat a nebo izolovat sebe a své blízké od zbytku světa. Takovým lidem se většinou nic nedaří a jsou často i nemocní. Někdy je až úsměvné pozorovat, jak někteří lidé lpí za každou cenu na svých starých zajetých vzorcích chování a jak bojují se životem, bojují se všemi, proti všemu a všem, nežijí, neužívají si život, ani jeho radosti,  jen pouze přežívají....Tato cesta nevede do vyšších dimenzí !
   Člověk, jehož energie vibrují vysoko a rychle, není nemocný. Je zdravý, protože jeho tělo nemá jediný důvod se něčemu bránit. Pokud přijde nějaká nemoc, má vždy nějakou příčinu, kterou je třeba si uvědomit, změnit směr myšlení, zapracovat na sobě a nemoc sama mizí....
   Člověk jehož energie vibrují vysoko a rychle nemá téměř žádné problémy. To, co mu přichází do života, řeší s nadhledem, většinou v takových synchronicitách, které jiní nazývají shodou náhod. Jsou to malé každodenní zázraky, za které bychom měli být velmi vděční a děkovat. Tato vděčnost dále násobí tyto zázraky a je jich čím dál tím více....
   Cokoliv negativního můžeme změnit v pozitivní, pokud se soustředíme na pozitivní výsledek. Ale je třeba, abychom to nehodnotili, nekritizovali a tím do toho nevkládali zbytečně energii, protože víme, že na co myslíme, to posilujeme a co posilujeme, to roste. Pokud se pouze bez jakýchkoli hodnocení soustředíme na pozitivní výsledek, tak vibračně dokážeme transformovat negativní v pozitivní. Takto si do svého života můžete přitáhnout pouze to pozitivní, co tam chcete mít a zrušit si všechny negativní reality ve svém životě. 
   Ale je třeba si uvědomit,  že vše má právo existovat a tuto existenci akceptovat bez jakýchkoli soudů a hodnocení. 
   Pouze ve svém životě, ve své realitě si mohu měnit chod událostí,  transformovat, přitahovat, co chci a to vždy s láskou a s nejlepším úmyslem. Každý den je tolik věcí, za které mohu děkovat.....
   Pokud znáte a máte ve svém okolí někoho, kdo se často usmívá, neřeší blbosti, daří se mu, nezasekl se v minulosti a užívá si života, raduje se, je šťastný a spokojený, až to z něj září, tak se veze na vlně vzestupu. A vůbec nemusí mluvit o Bohu ani o andělech, ani o energiích, on to prostě žije......Nepřežívá, ale žije......jeho vibrační frekvence kmitá velmi rychle a on stoupá výš.......
   Je to o pocitu, který je uvnitř nás. Tento pocit je nepřenositelný, nejde ho nikomu poslat, ani dát pocítit, ten musí cítit každý sám ve svém nitru. Zkusím to popsat po svém, i když pocity se někdy dávají do slov velmi těžko.
   Především je to pocit naprosté svobody a volnosti, necítíte omezení téměř v ničem, necítíte žádnou svázanost, připoutanost k nikomu a k ničemu, a obráceně, také toto nedopustíte ani na sobě. S upřimným úsměvem ve tváří říkáte NE, tam, kde je to potřeba a necítíte přitom žádnou výčitku, protože to děláte s lásky k sobě i k druhým. Máte postavené své hranice, nenecháte si nikým ubližovat. Jakékoliv negativní vlivy jdou mimo vás, nepřijímáte tuto realitu a nebo ji můžete přeměnit v pozitivní, pokud to jde. 
   Usmíváte se a jediné, co můžete s některými lidmi cítit, je soucit. Stojíte pevně jako maják a jste si uvnitř sebe jistí Světlem,které vystupuje z vašeho nitra a vy víte že toto Světlo můžete vědomě zesilovat, když je potřeba a také to děláte Jakékoliv obavy a strachy jdou již mimo vás, protože víte, že vám nikdo nikdy nemůže ublížit, jen, pokud vy to dovolíte. Ale jelikož víte, že máte od Boha jasně dané právo na prožívání radosti a pohody, tak toto právo si nenecháte jen tak nikým přece vzít. Je to vaše právo a ten kousek Světla od Boha, který máte uvnitř sebe, z vás dělá velmi mocné bytosti, které jsou si na určité úrovni vědomy, kým opravdu jsou. 
   Nemáte potřebu nikoho zachraňovat, nemáte potřebu nikomu měnit životy, protože víte, že pomoci si musí každý sám. Každý se učí sám ze svých zkušeností a ze svého života, každý je jiný, každý si zvolil nějakou cestu a je třeba ji u každého respektovat. Je důležité akceptovat svobodnou volbu každého člověka, ať je jakákoliv. Když vás někdo požádá, můžete mu s láskou ukázat směr, ukázat cestu, poradit, pokud o to stojí, ale nezasahujete do jeho dění, protože znáte vesmírné zákony a jejich principy. 
   Nemáte potřebu nikde vykřikovat a za každou cenu si obhajovat svou pravdu, protože víte, že pravda jako taková, může být pro každého člověka jiná, podle prožitků, úrovně vědomí, úhlu pohledu, atd. Víte, že to, co bylo pravdou před deseti, pěti, lety, před rokem, či včera, může být dnes úplně jinak. 
   Vše se mění, vše kmitá, vše je ve změně, nic nejde zastavit, je to zákon. I naše energie neustále kmitá, její částečky jsou v neustálém pohybu, i když to okem nevidíme. Vše, co se zdá pevné a neměnné je pouze iluzí. Frekvence naši energie kmitá a mění se podle našich myšlenek, našeho vnímání, našeho stavu, v jakém se nacházíme. Pokud jsme na vlně vzestupu, to znamená, že držíme krok s energií, která k nám proudí z Vesmíru a také s energií matky Země, která vzestupuje spolu s námi, frekvence naši energie kmitají velmi rychle a její částečky se touto rychlostí zjemňují. Pokud se naše vibrační frekvence zrychluje, stoupáme ve svém vědomí, stoupáme do vyšších dimenzí. Matka Země stoupá a je jen jen na nás, zda jdeme s ní, či ne. Vzestupuje s námi i bez nás.
   V této fázi, nemáte potřebu nic řešit, nic nehodnotíte, nic vás nemůže rozhodit, vše, co jste dříve řešili, dnes ztrácí jakýkoliv význam a je to pro vás nepodstatné. Neřešíte zbytečné věci, to, co dříve bývalo pro vás důležité, jsou dnes blbosti. Změnily se vaše životní hodnoty. Dalo by se to zjednodušit třeba na příkladu, že je vám jedno, zda máte v kapse poslední stovku, nebo miliony, protože víte, že je o vás postaráno a dokážete se na to plně spolehnout, aniž byste si dělali starosti. A víte, že to tak je a ono to tak opravdu je a vás to vůbec nepřekvapí, jen zašeptáte díky a jdete dál. Nestrádáte v ničem, dokonce si můžete dovolit užívat si života. Nelpíte na ničem, protože když na něčem lpíte, ztrácíte to, když nelpíte, máte to.Užíváte si každý den v radosti, ta radost jde zevnitř, z vašeho vnitřku, ráno se probouzíte a usmíváte se ...přes den se stále usmíváte a druhým lidem připadáte legrační, protože se usmíváte, ale zároveň tím dokážete "nakazit" i své okolí. 
   Někdy si připadáte, že se nadnášíte, protože ty energie, které proudí jsou tak silné, že když si představíte, že na tu jejich vlnu naskočíte, tak prostě "lítáte". Někdy se vám může stát, že se "ztratíte v čase". To se občas stává, že máte buď krátký nebo delší "výpadek" z této reality. Už jste se pustili starých zajetých kolejí, starých programů, jste otevřeni všemu novému a vítáte to do života s radostí.  
   Ale pokud nejste sladěni s touto energií, např, vás něco rozhodilo a vy to dopustíte a necháte se něčím nebo někým rozhodit, tak tyto silné energie mohou způsobit, že jste unavení, bolí vás hlava a máte plno jiných dalších potíží, které nemají nikde žádnou jinou příčinu, než tu, že nejste frekvenčně sladěni. Toto se vám může i stávat, když trávíte čas s lidmi, kteří vibrují na jiné frekvenční vlně než vy. 
   Je třeba si dělat energetické ochrany a nenechat si svou energii nikým brát. Je mnoho lidí, kteří se ještě dodnes nenaučili čerpat energii z volných zdrojů, z přírody, z vody, z Vesmíru, atd, ale umí pouze parazitovat na druhých lidem a brát jim jejich energii a navíc jsou ochotni pro to udělat maximum, dokonce ve jménu lásky, či jakoby pomoci, či posílání energie na dálku apod. takto parazitují na druhých. Stačí ochrana, kterou si uděláme okolo těla. 
   Nyní z  Vesmíru od Boha a přes anděly, kteří jsou božími posly proudí tolik energie, jak jsem několikrát psala, že máme co dělat, abychom se s ní sladili. Také zde máme Avatary, kteří jsou darem od Bohem pro nás, tak jako tu byli v každé době po celou historii velcí mistři, proroci, avataři, tak jsou zde i dnes. Kdo byl například u Matky Meery, mohl v tichu pocítit boží Světlo, které, čistí, léčí, zvyšuje vibrace atd. Zasvětila celý svůj život Zemi, aby nám všem přinesla Světlo, dělá to zcela zdarma po celém světě, z čisté bezpodmínečné lásky k nám, k Zemi, k Bohu....
   Je třeba si pečlivě vybírat, od koho si necháme posílat energii a je důležité soustředit se přitom na své pocity. O pocitech a jak se na ně spoléhat, jsem již také psala několikrát a mohu ještě něco napsat. Každý člověk si může sám požádat jakéhokoli anděla, archanděla, nanebevzatého mistra, či Boha, o energii, kterou potřebuje, vložit do toho svůj záměr a bude vyslyšen. Všichni jsme božími dětmi a není nikdo, komu by Bůh či andělé odepřeli to, oč žádáme. Jen to někdy přichází jinak, než jsme očekávali. Proto je dobré požádat, neočekávat, jakým způsobem to přijde a jen se odevzdat. Bůh i andělé vědí, jaký způsob je pro nás nejlepší. Není nikdo vyvolený a Bůh nám nikdy neřekne, že nám energii pošle jen přes některého člověka.Toto je třeba si uvědomit. Je to na nás a v nás. 
   Pokud odevzdáváme stále svou sílu a energii jiným lidem, nebo naopak, pokud někdo stále potřebuje energii druhých lidí, tak začne snižovat a zpomalovat svou vibrační frekvenci, až vibruje na velmi pomalé úrovni, jeho energie je těžká, hutná a hustá a také se to projevuje i v jeho chování a v jeho životě. Takový člověk je nespokojený, především sám se sebou a snaží se svou nespokojeností znepříjemňovat život i svému okolí. Je často podrážděný, nervozní, má potřebu neustále křičet, kritizovat, hodnotit, posuzovat, manipulovat a nebo izolovat sebe a své blízké od zbytku světa. Takovým lidem se většinou nic nedaří a jsou často i nemocní. Někdy je až úsměvné pozorovat, jak někteří lidé lpí za každou cenu na svých starých zajetých vzorcích chování a jak bojují se životem, bojují se všemi, proti všemu a všem, nežijí, neužívají si život, ani jeho radosti,  jen pouze přežívají....Tato cesta nevede do vyšších dimenzí !
   Člověk, jehož energie vibrují vysoko a rychle, není nemocný. Je zdravý, protože jeho tělo nemá jediný důvod se něčemu bránit. Pokud přijde nějaká nemoc, má vždy nějakou příčinu, kterou je třeba si uvědomit, změnit směr myšlení, zapracovat na sobě a nemoc sama mizí....
   Člověk jehož energie vibrují vysoko a rychle nemá téměř žádné problémy. To, co mu přichází do života, řeší s nadhledem, většinou v takových synchronicitách, které jiní nazývají shodou náhod. Jsou to malé každodenní zázraky, za které bychom měli být velmi vděční a děkovat. Tato vděčnost dále násobí tyto zázraky a je jich čím dál tím více....
   Cokoliv negativního můžeme změnit v pozitivní, pokud se soustředíme na pozitivní výsledek. Ale je třeba, abychom to nehodnotili, nekritizovali a tím do toho nevkládali zbytečně energii, protože víme, že na co myslíme, to posilujeme a co posilujeme, to roste. Pokud se pouze bez jakýchkoli hodnocení soustředíme na pozitivní výsledek, tak vibračně dokážeme transformovat negativní v pozitivní. Takto si do svého života můžete přitáhnout pouze to pozitivní, co tam chcete mít a zrušit si všechny negativní reality ve svém životě. 
   Ale je třeba si uvědomit,  že vše má právo existovat a tuto existenci akceptovat bez jakýchkoli soudů a hodnocení. 
   Pouze ve svém životě, ve své realitě si mohu měnit chod událostí,  transformovat, přitahovat, co chci a to vždy s láskou a s nejlepším úmyslem. A každý den je tolik věcí, za které mohu děkovat.....
   Pokud znáte a máte ve svém okolí někoho, kdo se často usmívá, neřeší blbosti, užívá si života, raduje se, je šťastný a spokojený, až to z něj září, tak se veze na vlně vzestupu. A vůbec nemusí mluvit o Bohu ani o andělech, ani o energiích, on to prostě žije......Nepřežívá, ale žije.....

 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode