Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Jak se stát zářičem harmonizujícího, čili láskyplného světla a pomoci planetě i lidstvu při hladké transformaci nazpět do jednoty a harmonie, čili do páté a vyšších dimenzí.

Pomozte planetě a ostatním bytostem (těm které mají duchovní srdce, čili duši) v transformaci nazpět do jednoty, čili do páté a vyšších dimenzí. Jak na to, je vysvětleno níže. Všechny bytosti, které se inkarnovaly sem do tohoto času a prostoru se sem narodili z toho důvodu, že si již přejí navrátit se nazpět do jednoty a harmonie. Mnozí si ale na své vědomé úrovni tuto skutečnost  zatím neuvědomují.

Představte si, že jste uvnitř sloupu harmonizujícího světla, které propojuje všech 13 úrovní vědomí a jeho existencí (a s nimi korespondujících čaker), od centrálního slunce celého našeho vesmíru, až do jádra Země. Tento sloup světla spojuje všechny úrovně vašeho multidimenzionální já do jednoty, čili do jednoho tady a teď - nyní.

Pak si představte, že tento sloup světla (propojující do jednoty všech 13 úrovní vědomí tohoto vesmíru) ukotvujete do svého osobního duchovního srdce, čili do svého světelného osmistěnu (fungujícího jako váš osobní nulový bod), přes který se propojujete se všemi ostatními pracovníky světla a společně (jako jedno vědomí) vyzařuje a harmonizuje naprosto vše, na co jen pomyslíte, co děláte, všude tam, kde jste a na co toto harmonizující světlo nasměrujete.

zdroj : Zlaté Světlo

více   ZDE

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode