Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Navracení křišťálů Matce Zemi

úryvek z knihy "Poselství pro Kmen mnoha barev"

Kiesha Crowter - Malá Babička

   Na konci roku 2010 jsem přijala zvláštní zprávu od Matky Země, kterou mám předat všem jejím dětem. Nikdy předtím jsem od ní přímou žádost nedostala. Od svých dětí nikdy nic nežádala, proto vás prosím, vyslechněte toto poselství pozorně a s otevřeným srdcem. Příliš dlouho jsme si brali křišťály a drahé kameny z těla Země. Přestože měly původně pomáhat při léčení a probuzení, mnoho z nich není svými majiteli vědomě využíváno. Leží na policích nebo ve vitrínách a padá na ně prach. Matka země nás žádá, abychom jí je určitým způsobem vrátili zpátky. Chce, abychom do nich vložili své láskyplné modlitby a prosby, které vyslovujeme za její uzdravení a znovuzrození.

   Můžete to provést velice jednoduše tak, že podržíte křišťál ve své ruce a začnete meditovat nebo se modlit. Když budete zakořeněni a ucítíte, že jste propojeni se svým Vyšším Já, představte si, co si pro Matku Zemi i pro celé stvoření přejete. Vyslovte své modlitby v duchu i nahlas, soustřeďte se na svůj záměr a pošlete tuto myšlenku nebo pocit do křišťálu. Můžete to vnímat srdcem, svými emocemi. Křišťál svou láskou prozařte. Pak ho vraťte zpět do tekoucí vody v přírodě - do řeky, potoka, zálivu, moře nebo oceánu.

   Pokud vás zajímá, proč jste byli požádáni, abyste umístili křišťály naplněné svými modlitbami do vody v přírodě, dám vám moc hezkou a jednoduchou odpověď. Země je planetou vody, a stejně jako lidské tělo je tvořena hlavně z ní. Voda je nejrychlejší vodič energie a frekvence. Záměry vložené do křišťálů pronikají přímo do Matčiny krve a šíří se po celé planetě. A jako žádný jiný prvek má mimořádnou vlastnost : odpařuje se. Když se odpaří voda, do níž jsme vložili své modlitby, dostanou se s ní do vzduchu i naše přímluvy a roznese je vítr. Pak tyto vodní částice vytvoří mrak, a když začne pršet, modlitby pokropí Zemi i vše živé - každý strom, kámen, rostlinu, bytost. Je to geniální způsob, jak naplnit celé stvoření naši Láskou a uzdravujícími modlitbami.

   Proto vás žádám a prosím, jako jsem žádala všechny od začátku roku 2011, abyste vrátili tyto křišťály a drahé kameny, které nepoužíváte, naplněné svými modlitbami a nejhlubší a nejúpřimnější láskou. Matka Země to teď potřebuje. Projevte jí svou vděčnost za tato těla a za tento zázračný pozemský život - silou své lásky připravte křišťály pro ni, pro tuto krásnou planetu, která nám byla dána. Můžete pro ni udělat něco tak jednoduchého a přímého, a pomocí jí tak projít Velkým posunem. Šířím toto poselství po celé planetě a dosud jsem viděla tisíce lidí tuto výzvu překrásně naplňovat.

   Vytvořte si svůj posvátný obřad - proveďte ho sami nebo ve skupině jednotlivých srdcí. Klíčem je vtisknout vaše pocity, záměry a lásku do křišťálů a nechat je vibrovat v krvi Matky. Ať si bratrem nebo sestrou, tímto jediným činem můžete ovlivnit náš svět i naši budoucnost. Doufám, že se v tomto posvátném úkolu ke mně připojíte.

 

přepsala jsem z nádherné knihy "Poselství pro Kmen mnoha barev" a doporučuji tuto knihu káždému přečíst

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode