Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Stíny kolem nás

Kolik duchovních či energetických technik je potřeba znát k odhalení stínů naší minulosti? Zkuste se podívat na svou „Přítomnost“ – přítomný okamžik vašeho současného bytí a naleznete je, pokud máte alespoň trošku otevřenou mysl..

Co se vám právě teď „nelíbí“, v čem se cítíte „špatně“… ano, je to stín vaší minulosti, který potřebuje právě „nyní“ doušek duchovního světla-pochopení, přijetí… A budete-li mít to štěstí, změní se v zábavnou hru, hru na vás v „minulosti“ a též v „přítomnosti“ i ,,budoucnosti“...

Nemusíte tyto stíny hledat složitě – zkuste si položit otázku, co vám „vadí“ a hned se vysunou na povrch... jako stínová loutková hra, která vás chce postrašit, ale pokud si ji „uvědomíte“, budete se spíše smát a bavit.

Zpočátku budete brát tuto stínovou hru vážně – budete možná plakat, vzdychat, nadávat... Jestliže však neustane, začnete se pravděpodobně nudit… a nakonec vás čeká zábava – skvělá hra, v níž jste scenáristou, režisérem, hercem i divákem –a současně se dokonale bavíte. Pak vám začne život připadat jako kouzelné divadlo, kde hry života mohou býti dramatické, nudné i velmi zábavné… Záleží jen na vás, jakým stupněm uvědomění procházíte, jak moc vám vaše karmické – emoční – antičástice zabraňují jako těžký závěs poznat realitu za tím vším… Realitu dokonalého vývoje vědomí, zábavy, radosti, lásky – lásky ke všemu a všem, neboť poznáte, že každý „hraje tu svou hru“ a vy se stáváte buď dobrovolným spoluhráčem, tragédem, komikem, „specialistou v daném oboru“… Po jisté době začnete radit i těm druhým, aby „neplakali“, když se mají smát…

Poznáte, že vše zde na Zemi má svůj stín, ale současně i světelnou část, a je jen a jen na vás, zda po vaší tváři potečou slzy zoufalství či radosti… Nebude už pak žádné „byl/-a bych tak šťastná, kdybych…“ „jsem tak smuten/-á, že…“ Svou roli si můžete zvolit vždy sami – přirozeně v souladu se svým vlastním ovládnutým stínem… a podle toho, jakou roli právě hrát chcete... Nebudete se příliš namáhat, neboť to vše prýští z vašeho nejniternějšího bodu Světla - vašeho Já Jsem, jenž očištěním získal současně milostí i moc hrát hru života dle své božské libosti. Budete zaplaveni božskou milostí svobodné volby zažívat to, co potřebujete „hrát“ – ale vše již s vědomím, že hrajete svůj život... sobě pro radost.

(Reprodukce celku tohoto článku je povolena pro jakékoliv médium, pokud je připojena tato poznámka - pro www.reiki-centrumpraha.cz napsala Zuzana S.)

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode