Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Spojujeme se s polem Kosmické Jednoty

Milovaní, jsme o úroveň výš. Po lednové frekvenční úpravě přijímáme plně změnu role. Volíme vyšší úrovně Vzestupu. Jako mávnutím kouzelného proutku dokončujeme poslední osobní seřizování a jsme připraveni na nové způsoby Bohoslužby.
 
Prošli jsme v inkarnaci neuvěřitelným množstvím zkušeností spojených s posláním toho, proč jsme teď na Zemi. Postavit se nebezpečí, strachu, smrti, mechanizmům systému. Máme za sebou stovky inkarnací tréninku v různých hmotných Sférách, abychom dobře zvládli naši poslední inkarnaci. Vzpomínky na úspěšnou budoucnost je lahodnost sama.
 
Je to obrovská radost vnímat návrat galaktické paměti. Ti, kteří jsou v synchronizaci s planetárním Vědomím se sjednocují multidimenzionálními operacemi (koordinace mezi námi, Vyšší Světelné Týmy, Hvězdná rodina, poradenské Sféry a ti, kteří Vědomě pracují na projektu Vzestupu a momentálně si hrají na Zemi. Kdykoliv nás vidí ve Vyšších Sférách zakopnout, okamžitě provádí seřizování. První měsíce roku jsou pro 5D Strážce konstantní a komfortní. Láska, pokora, a oddanost galaktických kolegů mě dojímá k slzám. Je to mnohem víc než pokora,  mnohem víc než Láska, mnohem víc než oddanost. 
 
Máme před sebou silné kolektivní posuny (březen, duben). Vzhledem k trajektorii budoucnosti, přes Mayský kalendář, Trecenium Chicchan, Etznab a změnu časové osy v Treceniu Chuen, to je jen počátek. Světlo bude vytvářet dramatický posun a zrychlení. Zdroj nastavuje silnější způsob objevování pravdy o sobě. Nové Světlo slouží pro rozpad Starého a vznik Nového společenského řádu. Logická mysl ztrácí tempo, není schopna udržet se v tempu galaktických energií. Velení musí převzít intuice, srdce, Vědomí.
 
Co se děje v nižších časových osách? Nápor na nervovou soustavu, dezorientace, nové frekvence jsou matoucí pro běžnou populaci. Takže se prosím pusťte všech zbytečností a odpojte od spodních realit. Mnoho lidí chodí se zavázanýma očima. Žijí se svými bludy, projekcemi, patologickým chováním a velebí své ego-předpoklady. Jejich Vědomí je založeno na oddělování.
 
Jsme zodpovědní, ano, my jsme zodpovědní za to, jak reagujeme na ty, kteří si zvolili žít v dualitě. Všechny jejich pocity a projevení musíme bezpodmínečně milovat a umožnit jim pracovat skrze naši Světelnou magii. Nechat na ně dopadat naše Světlo. Jakmile je vaše energetické pole čisté, jasné, vysoké vibrace, lidé na vás reagují otevřením srdce. To jim pomáhá přiblížit se nenásilně do Jednoty. Tak se uplatňuje vaše Osvícení. Lidé na nás projektují své vzorce, nicméně s nimi komunikujeme vždycky z úrovně bezpodmínečné Lásky. Vždycky. Naučte se tento způsob v každém okamžiku rozlišovat a uplatňovat. Je to exprese energetického podpisu každého z nás, co vytváří zázraky na Zemi.

Spojujeme se se svými duchovními kořeny. Jsme jedna Rodina, ačkoliv si to mnozí nemyslí. Stěhujeme se do nového způsobu společenství, osvícených partnerství. Je zde mnoho duší, které slouží zrodu Nového paradigma. Pravé pokorné akty zůstávají často bez povšimnutí. Mnoho se děje v zákulisí našich osobních životů, mnoho se děje v zákulisí Vzestupu. Dochází k mnoha setkáváním. Lidé chtějí spolu-vytvářet. Chcete-li se podílet na rychlejšímu posunu, vyžadujte ve svých obchodech kvalitní zboží, kvalitní potraviny, služby. To je to nejjednodušší, co můžete dělat každý den. Položit základní kámen vytváření nové ekonomiky. V letošním roce bude vznikat druhá, vyšší ekonomika, v podstatě zde budou dočasně dvě. Je čas začít fyzicky tvořit návrat Domů.
 
Na Zemi je několik velmi málo lidí, kteří jdou první a vědí, jak ukazovat cestu krok za krokem. Každý z nich odhaluje pravdu o sobě stále víc. Jsou zodpovědní za průběh procesu Vzestupu. Je čas odhalit starověkou moudrost, přeměnit minulost Země na zlato. Tak jsme tu, a připraveni převzít vedení.
 
Otevřete se Světlu, Lásce a Nanebevstoupení. Nalaďte se na nejvyšší Pravdu a buďte flexibilní na své cestě expanze Vědomí. Láska je všechno co JE, teď, tady a navždy, Milovaní.
 
V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka
 

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode