Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Proměna

Dobrý den.

Chtěl bych se Vám s něčím svěřit, poněvadž doma mne mají za blázna. Napíši vše od začátku.

Před rokem a půl mne propustili z práce. Strašně jsem zanevřel na celý zkažený svět. Trápil jsem se a začal jsem montovat DVB-T vysílání a satelity. Něco jsem si o tom přečetl na netu, ale tak nějak sám jsem to pochopil, jak to funguje. Říkám si, že s tímto, co se v republice děje, se musí udělat jednou provždy pořádek. Přihlásil jsem se do Národní rady jako koordinátor. Jak jsem sháněl lidi, tak se mi přihlásila paní Fialová z Lužic. Ona je léčitelka. Tak, ze zvědavosti jsem k ní zašel.

Předtím musím ještě dodat , že jsem začal studovat učení Diany Cooper na netu. Udělala mně reiki a pak se se mnou začali dít věci , že jsem se nestačil ani divit. Po třech terapiích jsem začal pocitovat ohromnou lítost nad tímto zkaženým světem a nad lidmi , kteří to musí trpět. Strašně jsem plakal a volal Boha na pomoc. Trvalo to asi týden a já jsem shodil 4kg, Neměl jsem vůbec chutˇ na jídlo a pil jsem jen vodu. Strašně jsem trpěl a bolelo mne srdce, že jsem asi 3 dny nespal. Myslel jsem, že se zblázním.

Současně jsem studoval Dianu Cooper a utrpení náhle ustalo 28.2.t.r. Učení mne vedlo pořád dopředu. Našel jsem na netu video Sluneční Anděl-Transformace. Něco mi říkalo , že to je ono, co lidi potřebují. Pomocí srdce jsem pochopil, co se od nás požaduje, abychom se zachránili. Léčil jsem si tím srdce a cítil jsem, že to je to pravé pro lidstvo. Studoval jsem dále Dianu a to mne přivedlo k tomu , že obě energie se musí spojit.

Dne 1.3. před púlnocí jsem zažil ŠOK !! Zapl jsem Slunečního Anděla a obě energie se spojily. Bylo to jak výboj elektřiny. Okamžitě přestalo bolet srdce a já se krásně uvolnil a už pomocí osobního anděla můžu spát. Zjistil jsem, že se tímto mohu nabíjet a také tuto energii dávat druhým. Uvědomil jsem si, že Já jsem.

Předtím Vám musím napsat , že před 11 lety jsem se léčil ze závislosti na alkoholu a byl jsem úplně na dně. Něco mne ale zvedlo a já se z toho dostal i pomocí bible. Nepiju, nekouřím, jím zdravě a sportuji.

S pozdravem J. B.

 

přišlo mi emailem od čtenáře - děkuji !

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode