Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Aktivace dvanácti čaker v barvách páté dimenze a s anděly - cvičení

Toto cvičení můžete provádět v klidu a soukromí, ale až se s čakrami blíže seznámíte, můžete ho vykonávat i při chůzi, ve vlaku, v letadle nebo když s někým jedete autem. Je velmi jednoduché a čím častěji ho provádíte, tím více ukotvujete, otevíráte a aktivujete svoje čakry vzestupu.
 
 1. Pokud je to možné, zapalte si svíci.
 2. V klidu se posaďte někam, kde nebudete rušeni.
 3. Soustřeďte se na čakru zemské hvězdy pod svýma nohama a požádejte archanděla Sandalfona, aby se s vámi spojil. Na chvíli přestaňte, dokud nebudete mít pocit, že je s vámi. Pak svoji černo-bílou čakru zemské hvězdy třikrát prodýchejte.
 4. Soustřeďte se na svoji základní čakru u kostrče a požádejte archanděla Gabriela, aby se s vámi spojil. Na chvíli přestaňte, dokud nebudete mít pocit, že je s vámi. Pak svoji platinovou základní čakru třikrát prodýchejte.
 5. Posuňte se vědomím do sakrální čakry a požádejte archanděla Gabriela, aby do ní vstoupil. Pak svoji světle růžovou sakrální čakru třikrát prodýchejte.
 6. Posuňte se do své pupeční čakry a pozvěte archanděla Gabriela, aby se do ní přesunul. Pak svoji zářivě oranžovou pupeční čakru třikrát prodýchejte.
 7. Soustřeďte se na čakru solar plexu a zavolejte archanděla Uriela, aby do ní uložil energii moudrosti. Pak svoji sytě zlatou čakru solar plexu třikrát prodýchejte.
 8. Pozvedněte se k srdeční čakře a pozvěte archanděla Chamuela, aby vás probudil k čisté lásce. Pak svoji ryze bílou srdeční čakru třikrát prodýchejte.
 9. Pak se soustřeďte na krční čakru, zavolejte archanděla Michaela, aby se vás tam dotkl. Potom svoji královsky modrou krční čakru třikrát prodýchejte.
 10. Soustřeďte se na své třetí oko a nechte archanděla Rafaela, aby vám pomohl. Pak své křišťálově jasné třetí oko třikrát prodýchejte.
 11. Nechte své vědomí postoupit do své korunní čakry. Vnímejte archanděla Jofiela, anděla moudrosti, jak ji rozevírá. Pak svou křišťálově jasnou korunní čakru třikrát prodýchejte.
 12. Nyní budete aktivovat své transcendentní čakry nad hlavou. Uvědomte si svoji čistě bílou příčinnou (kauzální) čakru a nechte archanděla Christiela, aby vám s tím pomohl. Pak ji třikrát prodýchejte.
 13. O něco výš máte čakru hvězdy své duše, která je magentově růžová. Všímejte si, jak s vámi pracuje archanděl Mariel, a třikrát ji prodýchejte.
 14. Nyní je čas posunout se do čakry hvězdné brány. Zavolejte si archanděla Metatrona a vnímejte, jak vám vaši nejvyšší čakru rozšiřuje. Potom třikrát tuto kouli zlatého světla prodýchejte.
 15. Poděkujte archandělům za pomoc při aktivaci svých čaker a otevřete oči.

přepsala jsem z knihy - 2012 a léta nadcházející - Budíček lidstva

- Diana Cooper

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode