Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Dvanáct čaker vzestupu

   Otevření dvánácti čaker je na cestě k vzestupu a osvícení naprostou nutností. Představuje nezbytnou přípravu na tento rok, abyste byli schopni korespondovat s vysokými energiemi, které k nám přicházejí.

   Ve zlatém období Atlantidy jsme měli dvanáct čaker, které nesly mnohem více světla a moudrosti, než máme v současnosti. Až se otevřou, začne se nám aktivovat dvanáct vláken DNA. Ta obsahuje latentní úžasné duchovní a spirituální dary, které vyčkávají se svým návratem na chvíli, až se probudíme a otevřeme a aktivujeme dvanáct čaker. Proto je tak důležité je pochopit a znovu s nimi začít pracovat.

Zemská hvězda

   Na zemskou hvězdu dohlíží archanděl Sandalfon. Máte ji přibližně 30 cm pod nohama a je černo-bílá (jako jing-jang). Zde je uschováván veškerý váš potenciál pro tento život, podobně jako jsou uschovávána semena v zemi. Archanděl Sandalfon je vyživuje a vaší poviností je mu v tom pomáhat. Pokaždé, když šlápnete na zem bosou nohou, nebo se procházíte v přírodě, napomáháte této čakře k rozvoji. Přitom se také rozrůstají semena vašich božských možností.

   Kromě toho je zemská hvězda rovněž základem vašeho duchovního růstu. Protože nemůžete stoupat výš, než nakolik kopete v zemi, je důležité tuto čakru stabilizovat. Existují dva vesmírní andělé, kteří energii tohoto centra přenášejí do nitra Země, a tak ji ukotvují. Je to Roquiel, který je černý a jeho ženský Božský doplněk je Gersisa, která je šedivá a obývá Dutou Zemi. Ukotvují zemskou energii do nitra Země. Oba tito vesmírní andělé jsou nyní velice aktivní a pomáhají nám budovat pevné duchovní základy.

   Když jsou všechny vaše čakry připravené, včetně dvanácté, iniciuje se hvězdná brána, neboli vaše zemská čakra. Jenom poté můžete svoji hvězdnou bránu prozářit a plně otevřít. 

Kořenová čakra

   Na úrovni páté dimenze je tato čakra platinová a spojuje vás a moudrost delfínů. Když se zvedne kundalíní a vstoupí do této čakry, váš život se zakoření v radosti a potěšení. Cítíte se v naprostém bezpečí a věříte vesmíru, že se o vás postará. Na tuto čakru dohlíží archanděl Gabriel, a když máte v tomto centru, v sakrální čakře i v čakře solar plexu pročištěny veškeré své nižší obavy, najdete nový jas a smysl.

Sakrální čakra

   Nachází se několik centimetrů nad kořenovou čakrou a také na ni dohlíží archanděl Gabriel. Má zářivou světle růžovou barvu. Je zodpovědná za transcendenci sexuality a vyjádření něžnější opravdové lásky.

   Když se tato čakra otevře v páté dimenzi, vaše vztahy se změní a vy přestanete vysílat žádostivost, nebo svoje potřeby, ale začnete vyjadřovat vyšší, důvěrnou milující energii.

Pupeční čakra

   Na úrovni páté dimenze září oranžově a stará se o ni archanděl Gabriel. Tato čakra vyjdřuje teplé uvítání pro všechny, společenskost a přijetí.

Čakra solar plexu

   Vyzařuje sytě zlatou barvu a vysílá mír, moudrost a schopnost uklidnit a ukonejšit druhé lidi i situace. Ve svém světle jí má archanděl Uriel.

Srdeční čakra

   V páté domenzi je srdeční čakra čistě bílá a je v péči archanděla Chamuela. Když jejím prostřednictvím vysíláte pouze čistou lásku, spatřujete všechny a všechno očima lásky. Spojujete se s vesmírným srdcem.

Krční čakra

   Když tato čakra září královskou modrou, automaticky se vám dostává ochrany, síly a odvahy archanděla Michaela. Pracujete nyní s ním a jste nositeli jeho modrého pláště, meče Pravdy a štítu Ochrany, jichž používáte k pomoci druhým.

Čakra třetího oka

   Vševidoucí oko je v páté dimenzi zcela průhledné, podobně jako křišťálová koule, takže jste na cestu k osvícení plně připraveni. Archanděl Rafael vám nabízí dary léčení a hojnosti.

Korunní čakra

   Na hlavě máte nyní křišťálovou korunu tisícilistého lotosu, kterou plně otvíráte a dovolujete tak své duši, aby snesla světlo k výživě nižších čaker. Na toto centrum dohlíží archanděl Jofiel.

Příčinná čakra

   Tato průzračně bílá čakra je umístěna několik centimetrů nad čakrou korunní. Vyskytuje se v ní vaše cenrtum ticha. Pečuje o ní archanděl Christiel, a když se otevře, přijímá bytosti vyšších duchovních říší, které se stanou vašimi průvodci a do vašeho vědomí sázejí semena moudrosti.

Čakra hvězdy duše

   Tato čakra pracuje dvěma způsoby : archanděl Zadkiel transmutuje karmu vašich předků, která se zadržuje v nižších oblastech. Když se otevře, archanděl Mariel vám přinese moudrost vaší duše, k níž máte přístup v běžném denním životě. Tato čakra má barvu magenta - barvu Božského ženství.

Hvězdná brána

   Archanděl Metatron, nazývaný princem podpory, neboť je jediným andělem, který má dovoleno se dívat přímo do Božího světla, dohlíží na vaší cestu vzestupu. Pracuje s vaší čakrou hvězdné brány, která má nádherně zlatou barvu. Když se otevře, začnete mít přístup přímo ke Zdroji.

   Stejně jako máte dva vesmírné anděly, kteří pomáhají ukotvit energii zemské hvězdy do Země, máte i dva, kteří vám pomáhají spojit hvězdnou bránu se Zdrojem. Prvním je Serafina, která pracuje na serafínské frekvenci. Pomáhá Metatronovi doladit hvězdné brány. Pak začíná budovat žebřík vedoucí od Zdroje dolů do hvězdné brány. Když je hotový, pomáhá vám po něm stoupat. Máte také čakru v jiné dimenzi, která patří k intergalaktické výcvikové škole, a vy se zde můžete učit, abyste se -  pokud budete chtít - mohli stát vesmírným vyslancem pro planetu Zemi. S Metatronem a Serafinou pracuje Butyalil, který pomáhá spojit vesmírné proudy udržující Zemi na svém místě.

Cvičení - Aktivace dvanácti čaker v barvách páté dimenze

               a s anděly  ZDE

Cvičení - Probuzení vaší zemské hvězdy  ZDE

přepsala jsem z knihy - 2012 a léta nadcházející  Budíček lidstva

- Diana Cooper

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode