Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Ve světle andělů

   Žít život v radosti a ve Světle andělů je ta nejkrásnější cesta, kterou jsem poznala.

   Vidět sami sebe jako bytosti Světla a cítit se tak, je naším právem od narození. Po všechny naše životy naše cesta směřovala ke Světlu. Před každým zrozením naše duše věděla, do čeho jde a souhlasila s tím. Pochopit své poslání v životě, realizovat Světlo a tím část od Boha, kterou máme uvnitř sebe a dojít k prozření a osvícení.....je cílem naší duše. 

  Víme, že jsme multidimenzionální bytosti. A díky kvantové fyzice také víme, že jsme na velmi jemných úrovních navzájem propojeni, jsme propojeni s každou částicí všeho, co existuje, co kdy existovalo a stejně tak s událostmi, které ještě nenastaly.

  Přes epifýzu (šišinku), která může fungovat jako modem, se může náš mozek připojit na Kosmické informační pole a zachytit a přijímat signály a tvořit energií. To funguje pouze v případě, kdy už nás neovládá ego. Už staří mistři dávno věděli, že dokud v lidské psychice převládají pocity a hlasy ega, nemůže místo nich přijít prožitek z Kosmického celku. Signály a hlasy naší duše, andělů a Kosmického Celku, jsou tiché, nenápadné, nekřičí...Jen v tichu, s pokorou a vděčností se můžeme napojit na tyto jemné úrovně....

   Čím více jsme Světlem prozářeni, tím snadněji to jde....

   Je to cesta k sobě... k Bohu... cesta radosti, lásky, vděčnosti a zároveň pokory.

   Je to cesta VE SVĚTLE ANDĚLŮ  za kterou já děkuji ....

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode