Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

2016 ROK ZNOVU - SOULADU

Jste nositelé Světla  a jako takovým, Světlo vám dává instrukce.

 

Pokud jste vědomě požádali o navýšení Světla – lépe řečeno, pokud jste se modlili, děkovali, otevřeli svá těla, srdce a mysl Božství, pozvali léčivé možnosti, požádali, abyste byli využiti jako plavidla pro Ducha – pak Světlo uvnitř vás bude silně proudit skrze vaše hluboké intuitivní cesty ať už jste si toho vědomi nebo ne.

 

Toto Světlo přeměňuje, jelikož Světlo má záměr rozpustit egoistickou mysl a její závislost na utrpení. Toto Světlo vás přivede k novým lidem, místům a událostem, které často nečekáte nebo aktivně nevyhledáváte.

 

Světlo Ženského Božství dosáhlo tento rok nepředvídatelného stupně, intenzity a hloubky a dosahuje k těm, kteří jsou božsky zavázáni použít, využít a skrze něho přetvářet a následně sklízet tuto tvořivou a léčivou sílu.

 

Muži a Ženy, kteří jsou naprogramováni nést Světlo jsou ovlivněni tímto navýšeným kvocientem posvátné ženské frekvence. Povznesené vědomí ženství vytváří plavidlo pro vyšší mužskou přítomnost.

 

Mnoho Světlonošů bylo zaskočeno vlnami změn a výzev, které se tento rok představily. Vnější posuny jsou vždy přímým dopadem posunů vnitřních . Reagujete na vyšší Světelné úrovně, i když si toho nejste vědomi (ačkoliv mnoho z vás ano). Tyto navyšující se úrovně Světla vyžadují, abyste byli co nejlépe umístěni a podporováni - abyste pokračovali v nezbytné, urgentní misi na této planetě.

 

Pokud váháte s předáváním svých největších darů a otevření se nejhlubším silám lásky Vesmíru, tento rok vám uštědří mnoho šťouchnutí, ale i velké postrčení.

 

MUSÍTE naslouchat vědomím své duše. Nejste oběť, nepotřebujete si stěžovat, nepotřebujete předstírat že nevíte co se děje. Vaše mysl nebude opakovat, že nezná odpověď. Vaše srdce, vaše intuitivní já, vaše třetí oko, vaše tělo, vaše pocity – vám ukáží co je nezbytné, když to opravdu nezbytné je.

 

Přinášíte Nové. Probuďte se do této Pravdy. Život není nikdy nad míru bezpečný a pro vás “normální“. Zajisté nikdy neměl být obyčejný. Nepředstírejte, že nezvládnete hloubku toho, čím nyní procházíte.

 

Pro tohle jste se narodili. Doslova!

 

Toto je vaše příležitost, vaše velká šance, váš moment uchopit svého Ducha.

 

Neznámo vás ve skutečnosti neohrožuje, protože právě tam žije vaše Duše.

 

Záhada je to, co vás oživuje.

 

Když mluvíte o tomto roce, o tom co se stalo, co to pro vás znamenalo, co jste museli vyhrabat – pamatujte, že jste o to žádali.

 

Pokud to přinese vzdor, odmítnutí a vztek, prosím ztište se a zůstaňte sami se sebou.

 

Vaše Duše ví co dělá.

 

Jste předurčeni žít Život velkého významu, ryzí revoluční síly, být odlišní a tak vejít ve známost, promlouvat proti statusu quo, léčit staré strachy, nepřijímat obnošené a omezené způsoby.

 

Narodili jste se, abyste vytvořili nové paradigma Světla.

 

Přestaňte srovnávat svůj život s druhými. Přestaňte věřit, že je něco špatně, protože nezapadáte do většiny.

 

Nikdy jste se neměli přidat k většině.

 

Tohle je ta krása toho všeho. Toto je ta velkolepost.

 

Zvládnete všechno, cokoliv, vše co bylo a vše co bude.

 

Dokážete zvládnout co je Teď. Vaše síla je neobvyklá, fenomenální, jedinečná. Zatím jste okusili jen pár kapek extáze, radosti, čistoty a potence božské síly, kterou vlastníte.

 

Pokud vám změny tohoto roku přinesly hluboké emoce, které jste předtím potlačili, jste žádáni prožít je,   plně je procítit a přijmout jejich proudění skrze vás. Tohle je zásadní pro vaše rozvíjející se energetická pole.

 

Nikdy neodmítejte to, co vám emoce přichází sdělit. Potlačování pocitů způsobuje velké blokace vzestupující spirituální energie.

 

Uvědomte si, že existuje vyšší plán pro váš život, o kterém jste vůbec neměli tušení.

 

Nepotřebujete vědět co je a co není možné. Nyní je vám to na vaší cestě odhalováno.

 

S hlubokým záměrem ve svém těle propouštějte – propouštějte s každým výdechem skrze vaše buňky a dovolte Vesmíru pracovat s vaším Životem.

 

Jste důkazem Lásky na fyzické úrovni.

 

Život chce abyste byli viděni, cítěni, slyšeni a prožívali nejplnějšími, nejzářivějšími a nejpřítomnějšími způsoby.

 

Země potřebuje aby byly vaše léčivé Světelné kódy rozprostřeny dalece a široce.

 

Dovolte, aby vám Vesmír  “vyrazil dech“ svým elegantním přenastavením vašeho života.

 

Pokud řeknete Ano, jsem zde. Ano, jsem k dispozici. Ano, jsem ochoten/a. Ano, jsem otevřen/a- pak očekávejte, že Vesmír bude pro vás pracovat velmi, velmi silně. Očekávejte, že se věci budou měnit. Očekávejte, že budete odvedeni ze své zóny pohodlí. Připravte se na to, že budete čelit svému strachu a očekávejte, že se budete učit , jak strach léčit. Očekávejte, že budete vychováváni ve svém úkolu vstoupit do souladu se svou Duší. Očekávejte, že vaše pevné představy o tom jak by měly věci být budou silně zpochybněny. Očekávejte nečekané a očekávejte Zázraky.

 

A nad to všechno, očekávejte  že budete naprosto šokováni svou schopností dotýkat se srdcí, pozvedat vědomí, spojit těla v lásce a božsky sloužit planetě.

 

Jste více než jste si kdy dokázali představit. A v roce 2017 uvidíte, jak moc znamenáte.


Autor: Sophie Bashford

 
  
Tento článek lze šířit nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu ,www.martinachristova.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode