Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Jste živoucím plavidlem Světla

Ráda bych vám něco připomněla. Jste plavidlem Světla. Jste velmi citlivá bytost. Vaše tělo nese pradávnou moudrost a energetické klíče ke změně vědomí. Jste hluboce empatičtí, telepatičtí, emočně vyladěni. Jste zde na Zemi proto, abyste se stali čistým zprostředkovatelem nefyzických frekvencí druhých světů a transformačních vibrací.
 
Vaše logická, ve 3-D zakořeněná mysl nemá žádnou možnost pochopit energie, které jste sem přišli použít. Vaše mysl narazí na překážku v momentě, kdy se bude snažit vyřešit co se děje. Nikdy vám to nebude fungovat.  Machinace vaší nižší mysli vás povedou k šílenství, pokud zkusíte aplikovat jejich omezené vnímání toho, co se rozvíjí ve vašem životě jako vyvíjející se Duše.

 

Inkarovali jste se zde na Zemi ze vzdáleného místa. Jiné galaxie, hvězdného systému, konstelace a multi-dimenzionální reality. Jste andělé, hvězdné bytosti, mágové, alchymisti, tvůrci rituálů, moudré čarodějky a kněžky, nabíječi krystalů, mystičtí a vesmírní poutníci.

 

V tomto čase pracuje Světo skrze vás velmi silně.

 

Vaše energetická těla potřebují naslouchat vedení poskytované skrze sféry.

 

Musíte se vyladit na svou vyšší přirozenost a nechat vše – vše – co neslouží  vzestupu vašich světelných těl.

 

Musíte pamatovat, že jste vysoce citliví na hutné kapsy v zemském vibračním poli.

 

Stále je toho na zemi mnoho, co vyžaduje hlubokou a systematickou očistu.

 

Jste zde jako fungující fyzické plavidlo Světla.

 

Nebudete se cítit stejně jako všichni ostatní.

 

Jak se bude vaše vibrační pole očišťovat a rekalibrovat na svou vyšší  notu, nebudete schopni zpracovat žádné energie stejným způsobem jako dříve.

 

V porovnání s polem na které je váš duch zvyklý je Země  stále exrémně “těžká“ co se energetických podmínek týče.

 

Jste předurčeni žít  na zemi, protože je vám drahá a máte dohodu položit svou ruku jako božský rituál Lásky na tuto stále napadanou, vyčerpanou planetu v krizi.

 

A k tomu je tak důležité pamatovat a uznávat přirozenost vašeho Bytí.

 

Potřebujete pravidelné období odpočinku, regenerace, klidu, míru, naprostého ticha a čistého prostoru. Netlačte na svá těla, hlavně když vydáváte ze svých energetických center v meditacích, léčivých rituálech a vědomé energetické práci.

 

Zemi a lidem kteří ji obývají dáváte mnohem více než si uvědomujete.

 

Jedná se v podstatě o nepřetržitý tok energie, kterou přinášíte. Také přijímáte nové energie a informace – tyto se někdy zintenzivňují  ve specifických portálových branách.

 

Často si říkáte, že se nic neděje. Opak je pravdou. Děje se vše. V enormě ohromné rychlosti.

 

Jste plavidlem Světla a musíte se nyní probudit do této hluboké pravdy.

 

Žijte tuto pravdu, oceňujte ji a nepodceňujte změny, které musí nastat aby bylo vaše Světlo použito.

 

Jak  tato rychlá trajektorie vzestupu stoupá zjistíte, že jste raketově odtahováni od všech a všeho, co vás stahuje dolů, vyčerpává, omezuje a zdržuje vás od otevírání se většímu Světlu.

 

Tyto změny budou nyní rychlé. Připravte se na to.

 

Naciťujte jak se koupete ve Světle proudícím z každé hvězdné, andělské, mystické a multi-dimenzionální sféry.

 

Jste důležitým a vysoce účelným Nositelem Světla. Vaše funkce neodpovídá staré škole tradičního zaměstnání nebo práce. Pracujete STÁLE.

 

Vaše vnitřní žárovky jsou stále zapnuté. A proto je pro vás tak životně důležité respektovat zprávy, které přichází skrze váš nervový systém, svaly a tkáně, vaše emoce a vaše intuitivní vědění.

 

Dopřávejte si bez výhrad a dávejte si více než momentálně dáváte. Ctěte a oslavujte sami sebe. Jste novodobí králové. V pokorné službě stále sloužíte Gaie když přechází ze starých dob nevědomí – potlačení Bohyně a vysoké ženské moudrosti. Nyní, když se pradávné chrámy jeden po druhém otevírají Ji bezpodmínečně podporujete jak na geo-fyzických místech na zemi, tak ezoterických lokacích ve vyšších světech.

 

Jste plavidlem této vlny enormních změn. Vlna vás brzy pohltí, zavede vás hluboko do své vibrační jeskyně. Nejste jedním ze spícího hejna.  Rapidně se probouzíte a znovurozvíjíte.

 

Naslouchejte své vnitřní pravdě bez výhrad. Obsahuje vedení od hvězd, planet, rozsáhlých sfér Božství.

 

Váš rozvoj do Pravého Já a vaší role není hazardní, nahodilá, možná se uskutečňující hra změny.

 

Je to opatrně plánovaný (Vaším Vyšším Já) a božsky orchestrovaný mistrovský kus vyšší moudosti a tvořivosti.

 

Respektujte proces svého života a spirituální cesty. Již jste ji stvořili. Jen se rozvíjí do fyzické formy (jistým způsobem), jak jste původně plánovali před eony věků.

 

Přestaňte předstírat, že pochybujete nebo nevidíte do toho, co se děje. Cítíte hluboce, víte a vždy jste věděli co tento stupeň evoluce od vás požaduje.

 

Máte veškeré nástroje a mnohem více k tomu, abyste dokončili tuto Misi.

 

Popravdě používáte jen zlomek vašich naprostých schopností jako vesmírných bytostí.

 

Vaše energie jsou obrovské, nepochopitelné a úžasné.

 

Naciťte se na tyto Pravdy když přicházejí. Rezonujte s jejich frekvencí. Tady opravdu bydlíte – v zemi božských vibrací, nekonečné lásky, nelineárního vědomí, nespoutaného vyzařujícího, tajícího, bouřlivého světla.

 

 
Autor: Sophie Bashford
 
Překlad: Taunia Atiriamin 

 
https://slunecnabrana.blogspot.cz/2017/01/jste-zivoucim-plavidlem-svetla.html?view=magazine#!/2017/01/jste-zivoucim-plavidlem-svetla.html

Tento článek lze šířit nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.euwww.martinachristova.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode