Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

5. Zákon rytmu

Vězte, že vše jsoucí je nekončící spirálou rytmu, jenž řídí děje okolo vás. Vše plyne tam a zpět, co stoupá, musí zase klesat, co se nadechuje, musí zase jednou i vydechnout. Vše je podřízeno kyvadlovému pohybu - jak závaží kmitá jedním směrem, tak se bude pohybovat i na druhou stranu. Jak ve velkém, tak v malém, za každou akcí následuje reakce, vše má svůj počátek i konec. Tyto děje se odehrávají v celém vesmíru a udávají rytmus i na vaší úrovni bytí. 

Pokud tento princip pochopíte a naučíte se jej ovládat, můžete jej zrušit a vytvořit stav klidu.

Pokud zákon rytmu uplatníte v kombinaci se zákonem polarity a silou ducha se soustředíte do neutrálního středu obou principů, můžete touto cílenou akcí rytmus zrušit. Ovlivnili byste tím totiž zakřivení časové frekvence. Mělo by to za následek , že byste mohli sami rozhodovat o tom, jak dlouho zůstanete ve svém těle. Neutralizací vystoupíte ze spirály smrti. Mocí svého ducha jste totiž neutralizovali princip rytmu a vyvázli z této spirály.

Skutečný mistr využívá zákona polarit. Polarizuje se do stavu, jehož chce dosáhnout, a neutralizuje rytmický kyvadlový pohyb, jenž by jej posunul k opačnému pólu. Pamatuje si, že duch je nejmocnější nástroj ve vesmíru, může měnit věci, procesy, rychlost kmitání i polaritu. Je to mocný stvořitel všech realit. 

Někteří z vás využívají tyto principy většinou nevědomě. Je-li váše vůle pevná, pohyb kyvadla vás neovlivní.

Principy rytmu, vibrací a polarity jsou ty nejdůležitější, právě na ně byste se měli zaměřit ! Použijte je s ohledem na opačné působení a neutralizaci. Využijte jejich vliv na vytváření své reality. Dekódujte přitom ve svém nitru důležitou součást duchovní alchymie.

Avšak - dopřejte si času, a vytrvale pracujte na svém cíli.

Podaří-li se vám tyto principy použít, naplní vás to nadšením a inspirací.

Ať se tak stane !

zpracovala jsem z knihy - Thovt brány Atlantidy

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode