Láska, Světlo, Naděje, Radost a Mír

Barva magenta

Meditace prožití magenty  ZDE

Magenta hrála velkou roli v Goethově učení o barvách a v tiskařské technice. Goethe říkal, že je to nevídaná barva, protože se v duze vyskytuje jen skrytě. Magenta by vznikla, pokud by člověk spojil oba konce duhy, tedy červenou a fialovou. Výsledná směs se nazývá magenta. Magenta představuje péči o pečující, o ty, kteří veškerou svou energii vydali pro druhé a nyní potřebují péči a regeneraci sami. Poskytuje velmi jemným způsobem energii a vnáší shora lásku do našeho energetického systému. Magenta nás vede k sebepoznání a pomáhá nám zjišťovat naše úkoly a určení v životě. Pomáhá nám vytvářet v životě „zlaté chvíle". Ve své kombinaci červené a fialové energie působí magenta jak posilujícím a energetizujícím, tak i zmírňujícím a uklidňujícím způsobem, tedy vyrovnává. Pomáhá nám zůstat cílevědomými a nadále investovat do správného aspektu našeho bytí, v němž svou péči směřujeme i na drobné záležitosti, takže se velké mohou věnovat samy sobě. Magenta je například pomocí v případě, kdy se rozpadne rodina. Přináší energii, kterou potřebujeme, abychom něco objasnili nebo abychom si uspořádali v životě drobnosti, které bychom mohli až příliš rychle odsunout stranou jako vedlejší, protože dáváme přednost důležitějším záležitostem. Magenta pomáhá naplnit láskou, pozorností a péčí i drobnosti všedního života.
Magenta působí silně harmonizujícím způsobem na intelekt a instinkt. Otevírá nám kvality vědomí a pochopení na všech úrovních. Magenta nám usnadňuje cestu do hluboké meditace a pomáhá, když je třeba zpracovat a zvládnout velmi obtížné zkušenosti. Magenta je nejvyšší formou růžové, resp. jejím vystupňováním. Formou schopnosti dávat a brát bezpodmínečnou lásku.


Shrnutí pro barvu magenta

Hesla: Nejvyšší forma lásky, láska k drobnostem v životě, péče a regenerace, poskytuje energii k láskyplnému uspořádání záležitostí v životě.

Čakry: Všechny, zvláště čakra srdeční

Myšlenky: Duha začíná červenou a končí fialovou barvou. Pokud člověk oba konce spojí, vzniká magenta, Goethova nevídaná barva. Červená pro sílu, spojení se zemí. Fialová pro duchovnost a léčení. Tyto vlastnosti magenta spojuje.

Z knihy Techniky léčení barvami Jiirgen Pfaff

Kontakt

Moji andělé

mojiandele@seznam.cz

MILENA

číslo účtu : 9478776001 / 5500

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode